Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek meg kéne játszanom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kéne játszanom magam?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam egy iszogatós-baráti összejövetelen. Ezeken az alkalmakon mindig eltérek a mindennapoktól, hogy kiszakadhassak és ilyenkor kivágottabb ruhát veszek fel, sminkelek, a hajam kivasalom.

Megismertem ott egy nagyon kedves és vicces fiút, aki szintén rajong a könyvekért, a versekért, ő is gördeszkázik és szereti a 70's évekbeli zenéket. Megbeszéltünk egy randi-szerűséget keddre egy kávézóba. De nem tudom mit tegyek/ vegyek fel. A hétköznapokban nagyon nem úgy nézek ki, mint azon a bulin. Szaggatott nadrágban járok, vicces feliratú pólókban (például filmes utalások), színes ingekben és bő farmer dzsekikben a hajam pedig szabadon göndörödik, ami úgy kicsit a vállam fölé ér. Aggódom, hogy kevésbé fogok neki tetszeni, de nem tudom mit tegyek. Ha megint úgy öltözök fel, mint amikor találkoztunk, akkor minden alkalommal azt kéne tennem és akkor olyan lenne mintha hazudnék. Aggódom, kérlek segítsetek!



2020. febr. 15. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne játszd meg magad, menj olyan ruhában, amilyenben egyébként mennél az utcára, persze azért öltözz igényesen, figyelj magadra.
2020. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, és persze nem is gondoltam, hogy úgy állítok oda hozzá, hogy úgy nézzek ki mint aki egy sáros traktorral birkózott, szeretek adni magamra, csak a stílus közt van egy kontraszt. :)
2020. febr. 15. 21:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne. Ha összejön valami, akkor te fogod a legjobban megszívni, hazugságra kapcsolatot építeni nem jó ötlet. Esetleg írj neki előtte, hogy amilyen ruhát akkor látott rajtad az nem a "hétköznapi te" vagy, és ne lepődjön meg, ha másmilyen szettben lát.
2020. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked, ez jó ötlet. Kíváncsi lennék rá, hogy ti mit éreznétek (a fiú) helyébe, zavarna titeket?
2020. febr. 15. 21:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Esetleg valami a kettő között?

Ha arra a bulira úgy öltöztél fel akkor kicsit az is te vagy

Hétköznapokra én is hasonlóan öltözök mint te, de néha szeretek csajosabban öltözködni

Próbálj meg valami olyat találni ami a kettő között van, ami még kényelmes és komfortos számodra, de csinos és nőies

Így nem játszod meg magad szerintem és tuti tetszeni fogsz neki

És utána esetleg felhozhatod neki a randin hogy amúgy nem ugy szoktál öltözködni mint a bulin

2020. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ismét köszönöm! :)(Szívesen várok más véleményt még)
2020. febr. 15. 22:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha a srác nem az "iszogatós-baráti" lányt akarja megismerni, akkor a hétköznapi valódat kívánja látni. (Ha nem, akkor menekülj!)

Aki az Operába kisestélyiben megy, a randira mégsem azt veszi fel.

2020. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megmosolyogtam a válaszod, dubitus, köszönöm!
2020. febr. 15. 22:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sejti magától is, hogy nem abban a szettben jársz a hétköznapokban, ne aggódj ezen. Ha esetleg facebookon ismerősök lettetek ott is látja a képeiden.
2020. febr. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne játszd meg magadat.

Ha összejöttök akkor is meg kell játszanod magadat. És egy kapcsolatot így fenntartani elég pocsék ötlet.

Majd mesélj.

2020. febr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!