Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet ilyen helyzetben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ilyen helyzetben a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki már kb 3 hónapja tetszik nekem, két hete egy buliban odajött az ő társasága a mi társaságunkhoz. A fiú személyiségre is elég szimpatikus volt, úgyhogy bejelöltem másnap ismerősnek. Két nap múlva ő írt rám hogy szimpatikus vagyok neki, azóta beszéltünk néhány szót neten minden nap, el is hívott találkozni, de sajna halaszthatatlan programom volt, így jövőhétre beszéltük meg végül. Most viszont egy teljes napja nem keresett már. Lehetséges hogy mégsem akar már megismerni? Nagyon bizonytalan vagyok fiúk terén, talán írjak rá én? Nem szeretnék tapadósnak tűnni sem, viszont nem akarom hogy ennek így máris vége legyen.
2020. márc. 7. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megvan beszélve a találka, nyugi. Attól hogy 1 napig nem beszéltek, még nem történik semmi és nem dob el, sőt valószínűleg jobban várja hogy beszéljetek. Másrészről meg lehet dolga van vagy fáradt vagy csak ő sem akar tapadós lenni, ezt így nem lehet tudni.


Írhatsz neki nyugodtan ha gondolod, csak legyen egy olyan téma ami érdekel, ne csak egy mizu kérdés. De ismét, nem történik semmi csak mert nem beszéltek 1-2 napig. Ha beszéltek majd, figyelj arra hogy a jövő heti találkára is maradjanak témák, ne neten kérdezd meg amit élőben szeretnél majd.

2020. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jó választ írt az 1.!
2020. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!