Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akar valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy elkezdtem beszélgetni egy fiatalabb sráccal a suliból,nagyon hamar megtaláltuk a közös hangot.Találkoztunk is 2x volt csók,meg éjszakába nyúló beszélgetések.Mondta nekem,hogy nem érti,hogy érdemelhetett ki engem,meg hogy hogy foglalkozhatok én vele.Nekem nagyon tetszik,suliban is mondig beszélünk,mindig utalgat,hogy mennyire tetszem neki,de amikor ott vannak a haverjai nem mutatja ki,olyan mintha csak egy bartát lennék neki,ezzel szemben mikor kettesben vagyunk,mindig kimutatja az érzelmeit.Kicsit stresszes vagyok,mivel az elmúlt pár napban kevesebbet keres,kicsit beköszönt a képbe a volt barátnője is,de azt mondta már nem beszélnek (nem tudom,hogy higgyek e neki).Mondtam neki,hogy ha nem akar akkor nem kell beszélnünk,nem erőltetek semmit,és mondta,hogy szeretneee meg minden és hogy semmi baj sincs,csak haverozik.Jolvan mondtam,hogy bocsanat akkor,erezze jol magat.Aztan a mai nap folyaman is keveset irt,kerdeztem,hogy elijesztettem,vagy mi történt? Mondta,hogy nem,es ne haragudjak,csak nála van a legjobb barátja és nem nézi a telefonját,de látom,hogy elérhető.Szerintetek érdeklem,vagy engedjem el inkább?Vagy csak fura neki,hogy én idősebb vagyok?
2020. márc. 7. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
1-2 nap történéseiből ne vonj le messzemenő következtetéseket. Az tuti, hogy fura neki a helyzet, ezért sem akarja kimutatni az érzéseit mások előtt. Türelem, a jövő héten már okosabb leszel.
2020. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit nekem fura, hogy bekerül a volt barátnője a képbe aztán már nem keres annyit, meg mindig a haverokra hivatkozik. Nem lehet hogy mégis csak valahogy a volt barátnő lehet ezeknek a hátterében? Mert szerintem az.
2020. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából,annyiban került a képbe,hogy kommentelt a képe alá.Aztán mondta nekem,hogy nem is érti miért kommentelt,mert a legutolsó beszélgetésük az volt,hogy nem beszélnek.
2020. márc. 7. 19:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Mármint a volt barátnője kommentelt.
2020. márc. 7. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!