Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm nyelves csókot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nyelves csókot akar adni de nem tudom hogy mit kell olyankor csinálni a nyelvemmel. Valaki el tudná magyarázni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 8. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Bármit, amit csak akarsz.
2020. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Majd kitapasztalod általa. Nem lehet leírni, hogy mit csinálj meg nem is jó, mert akkor kényezeresen arra fogsz fókuszálni, hogy olyasmit csinálj, amit leírunk. Ezzel elrontod az egészet.
2020. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
dugd le a torkán
2020. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Birel válasza:
Több féle csók létezik de , hogy a pároddal hogy fogsz az ugyis a dominancia dönti el. Ha nem vagy kezdeményező tipus hagy magad vezetni, olyan mint a tánc .
2020. febr. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
59%
Fogalmam sincs sosem csináltam. És táncolni sem tudok. Barátnőm se volt még. (F 31)
2020. febr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

5 :D Világ legnagyobb lúzere vagy :D


Kérdező :D Mjad kialakul megtanulod agyakorlatban ne parazz ra lényeg h a nyelveddel az ő nyelvével" kardozol játszol nagyjabol ennyi :D Felnőttél kistöki büszke vagyok rátok és tuti nem jársz úgy mint az 5. válaszolo :D

2020. febr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 De La Cruse ***** válasza:
79%
Az a valaki a barátnőd legyen aki elmagyarázza.
2020. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyald a nyelvét,torkát!
2020. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!