Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen körülmények között...

Ilyen körülmények között hol\hogy lenne érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy minden ismerősöm a világ másik végén lakik, az asszony 2 év után rámunt, de az alatt az idő alatt nem ismerkedtem senkivel, mert elég féltékeny típus volt. Ehhez csapjuk hozzá, hogy távmunkában dolgozom, napfény nagyjából addig éri az arcomat, amíg behúzom a függönyt, és egy viszonylag kis városban tengetem napjaim.

A külsőmmel meg vagyok elégedve, nem esik nehezemre másokkal beszélgetni, de egyszerűen fogalmam sincs, hogy hol kéne ismerkednem(elsősorban ez a cél, nincs még itt az ideje egy új kapcsolatnak). 24 éves vagyok, programozó, és 3d grafikus(~az időm túlnyomó részét a gép előtt töltöm). Ha valakinek van egy világmegváltó ötlete, akkor ne tartsa magában!


2015. máj. 6. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
AI barátnő?
2015. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okosabb lenne, mint én, nem jó!
2015. máj. 7. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!