Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan tudnék ismerkedn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan tudnék ismerkedni kulturált körülmények között velem egyidős (14-15) éves, normális fiúkkal Debrecenen belül?

Figyelt kérdés
14/L

2017. aug. 23. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezen te csak ne aggódj! később biztos lesz olyan érzésed egy rendes sráccal, hogy beleszeretsz!:) ez csak idő kérdése...
2017. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze mikor Debreceni lányt kerestem, mindenki kuka volt. F/18
2017. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 öhm, oké. En csak ismerkedni akartam
2017. aug. 23. 18:31
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 xdd, kicsit idos vagy hozzam sztem
2017. aug. 23. 18:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen korú swag gyerek szokott a Nagytemplomnál gangelni, hátha ott találsz valami fiút:'D
2017. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 uhh, na, pont azokat akarom elkerulni, tobb ok miatt

-mindegyik ugy elhiszi magarol, h majd ok megtehetnek mindent, beszologatnak ismeretlen embereknek, stb

-rendszeresen cigiznek 13-14evesek is

-nagyon sokat pialnak, este mar az egesz templom elotti resz toluk buzlik, meg ott hangoskodnak

-es a felet ismerem, nagyon joban voltunk regen, amikor meg nem voltak ilyenek. Tobb fiuval is joban voltam, de en azota nem is keresem az tarsasagukat, amiota ilyen börtöntölelékkel baratkoznak, isznak. Na, szal pont ok azok, akiket kihagynék

-ja, meg aki fiu, az ne csak este 10 utan legyen fiu

2017. aug. 23. 18:52
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok!

Tudom jól, hogy ilyenek, viccnek szántam az egészet:D Az a baj, hogy egy kicsit fiatal vagy szórakozóhelyekre, meg oda is inkább az olyan fiúk járnak, akik egy éjszakára akarnának. Olyan fix pont, ahol a normálisabb fajta fiúk vannak nincs. A sulidban nincsenek korodbeli fiúk, akikkel ismerkedhetnél? Ha gondolod írj egy privátot, hátha tudok segíteni:)

2017. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 írtam😉
2017. aug. 23. 19:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Debreceni vagyok csak az a baj h 19 :D
2017. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Debreceni fiúk itt is vannak? Miért nem találkoztam még egyikkel sem? ;)

15l

2017. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!