Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ráírjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki együtt dolgozott anyámmal (17 éves), és képek, meg anyám elmondása szerint bejönne. Anyám mondta, hogy ha vége lesz ennek a vírusos időszaknak, akkor átjön hozzánk, de addig lehet, hogy elkezdenék vele beszélgetni. Szerintetek ráírjak addig? 17/f
2020. márc. 23. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel írnál rá? Valami normálissal, vagy "sziamizu"?
2020. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Logikusan valami normálissal
2020. márc. 23. 19:47
 3/10 anonim válasza:

Szerintem ne siettesd a dolgot, nem tudhatod mi jönne le belőle neki, ráadásul mi van ha nem tetszel neki külső alapján, elbizonytalanodik és lehet nem is akar majd átmenni.

A jó dolgokra várni kell!😉

2020. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én megvárnám, ameddig át megy hozzátok. Sokkal spontánabb, sokkal több mindent ki lehet hozni a szituból. Ha ráírsz az os benne van a pakliban, hogy elrettented és hozzátok sem fog menni vagy nem túl sok kedvvel.
2020. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy nem miattam jönne át, hanem anyámat bírja
2020. márc. 23. 20:09
 6/10 A kérdező kommentje:

Különben köszönöm a válaszokat, és teljesen érthető a tipp, hogy addig ne írjak rá. Csak ugye megöl a kíváncsiság, de akkor szerintem nem írok neki.

Jöhet még több válasz

2020. márc. 23. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se írj neki, majd élőben anyukád bemutat neki és akkor megismered.
2020. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Írj
2020. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem se írj rá, irl-ben jobb megismerni egymást mert sokkal közvetlenebb és nem kell 10 percet várnod hogy válaszoljon, csak az a lényeg hogy ne legyél félénk mert azt egyből megérzik a lányok és a félénk srácokat nem nagyon preferálják.
2020. márc. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem leszek félénk. Nagy eséllyel mivel ő is dohányzik elhívom, h sétáljunk egyet egy cigi társaságában kettesben és addig beszélgetünk
2020. márc. 23. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!