Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ráìrjak a lányra vagy várjam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráìrjak a lányra vagy várjam, h ő írjon előbb?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel megismemerkedtem egy bulin és azota beszelunk messengeren, ő irt rám elobb buli utan, aztan en kezdemenyeztem aztan sokszor ő írt, kezdemenyezett, aztan megint taliztunk véletlenül es hat dumaltam vele, o visszafogottabb volt, keveset beszelt, mintha messengeren joban megnyilna, gondoltam, h azert nem beszelt velem sokat, mert lehet nem jovok be neki annyira vagy nem tom, de aztan kesobb megint ramirt, szoval gondolom nem is az a baj.. lehet,h nagyon félénk? vagy lehet, h csak barati kapcsolatot keres? Most nem tudunk talizni legalabb egy hetet, es nem dunaltunk messen sem vagy 2 napja.. irjak rá én vagy inkabb hagyjam? Haverom mindig azt mondja,h hagyjam, h kezdemenyezzen ő es,h ne nyomuljak, mert a lanyok nm szeretik a nyomulos, nyalis fiukat.. meg nem volt baratnom, szoval csak kene csinaljak valamit , nm varhatomm amig a szamba repul a sultgalamb vagy mit csinaljak? Szerintetek?? (18 F)
2018. nov. 1. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

18 évesen tininek érzed magad? :)

Kérdésedre válaszolva, a csajokat érintésekkel lehet bezsongatni.

2018. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az oldal azt irja,hh a tini parkapcsolatok kerdesei 16 even felulieknek szolnak, ezert irtam ide
2018. nov. 1. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Hívd el táncos buliba, az a legegyértelműbb nyílt férfias közeledés.

Ne üzengess, hanem hívd fel. A "már nagyon hiányoztál" szöveget sokan cikinek érzik mondani, pedig szeretik a csajok. Azt is simán monhatod neki, hogy tetszik neked (ezzel sem vallottál nagy szerelmet, tökös srác simán felvállalja, pár perc ismerettség után is).


(Sok családban halottak napja körül nem illik bulizni, így most az egyszer pont nem annyira lepattintos szöveg, mint máskor.)


Ne valami sima klubba vidd, hanem olyan helyre ahol bachata van, meg ott nem is fognak személyit kérni. (MapDance telefonos alkalmás megmondja.) Egy-két youtube videó is elég az alapokhoz, csajokat ezzel nagyon le lehet nyűgözni:

[link]


A haverok meg sokszor irigykednek, nőügyekben mi lovagiasan (egymás lejáratása nélkül) versenyeztünk.

2018. nov. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne várj az alkalomra, mert sose fog eljönni. A megfelelő alkalmat neked kell megteremteni.
2018. nov. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!