Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ráírjak az exemre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak az exemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másfél évig voltunk együtt volt barátnőmmel, ez volt életem legszebb időszaka. Ennek már lassan három éve. Nem tartottuk a kapcsolatot, sőt volt, hogy nem is mindig köszönt.(lehet neheztelt rám)..Közben mindkettőnknek volt párkapcsolata, de én nem tudtam teljesen kiverni őt a fejemből. Nem telt el nap, hogy ne gondoljak rá, gyakran még álmaimban is feltűnt. Sokszor gondoltam, hogy ráírok, hogy megkérdezzem mi újság vele, de végül sosem tettem.

Gyakran viszont, ha összefutottunk azt vettem észre, hogy hosszasan néz, mintha szeretne valamit.


Kb egy hete viszont Ő írt rám, viszonylag sokat is beszélgettünk. Elkezdtek bennem felerősödni az érzések iránta. De egyszercsak nem válaszolt, én pedig azóta is várom, hogy írjon(3napja). Nem nagyon volt téma, amiről tudtunk volna beszélgetni, és az elején még nem is igazán tudtam hova tenni a dolgokat, ezért gondolom erőltetettnek érezte a beszélgetést..


Én szeretném őt újra megismerni, esetleg újrakezdeni vele.


Van valami tippetek, hogy mit írjak neki? Érdemes egyáltalán bármit is írni szerintetek, vagy ő már eltemette magában a dolgokat? Bár, ha az utóbbi szerint lenne szerintem rám se írt volna.



2018. márc. 14. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépj már túl b#zmeg
2018. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egyest nagyon adom :D

Hát ha ilyen pö.cs vagy, felesleges ráírni....

Ha eddig nem léptèl.

Három év alatt nem volt ennyi vér a pucádban , most igen ?

Mi történt? Pelyhedzik a két szem borsó a lábad között ? 😂😂😂😂😂

2018. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Óvoda
2018. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!