Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mikor hívjam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor hívjam el magamhoz?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel lár egy hónapja randizgatunk, ő is mondta meg én is hogy tetszünk egymásnak, nagyon jól mennek a dolgok. Valamikor majd áthívnám magamhoz, ha ennek az egész helyzetnek vége (nem sz.xelni, megnézni egy filmet, beszélgetni megy ilyenek). 16f

2020. márc. 24. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Hivd at, lesz ami lesz.

De altalaban a filmnezes szexbe szokott atfordulni.

En nö letemre mondom, ha bejöttök egymasnak, ö sem csak filmezni akar.

Tedd közben a kezed a combjara, akkor ugyis megkapod ra a valaszt.

Ha nem engedi, nem akar, ha engedi, akkor ö is benne van.

Nekem volt olyan elsö randim, hogy csokoloztunk (semmi mas), es mivel nagyon brutal kemia volt közöttünk, olyan nedves lett a bugyim, mintha bepisiltem volna.

2020. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Stark2000 ***** válasza:
Valahol egyetértek az elsővel. Filmezés közben azért igen-igen könnyen fordul át a dolog. Szerintem ne tervezz semmit, majd alakul.
2020. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszu a tippeket
2020. márc. 24. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!