Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hívjam magamhoz a kutyáimat?

Hogy hívjam magamhoz a kutyáimat?

Figyelt kérdés
Több helyen is azt olvastam, hogy úgy kell behívni egy kutyát, hogy név + gyere/hozzám, de két kutyám is van és amint kimondom, hogy gyere mindkettő jön. Tök mindegy, hogy előtte milyen nevet mondtam. Ha mondom a nevüket akkor felfigyelnek rá, de csak arra nem jönnek oda, mivel nem úgy tanítottam neki.
2012. máj. 20. 17:59
 1/5 A kérdező kommentje:
*nekik
2012. máj. 20. 17:59
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég értelmetlen lett, de az a lényeg, hogy csak azt akarom, hogy az egyik jöjjön oda, ezért mondom a nevét (amire felfigyel) majd mondom, hogy gyere, de akkor a másik is jön.
2012. máj. 20. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Új jelekkel kösd össze a behívást. Ilyenre gondolok, hogy pl. az egyikhez fütyülsz, a másikhoz ciccegsz. A lényeg, hogy teljesen különböző hangzású legyen a két jel és a két kutya között ne keverd ezeket. Ha valamelyik nem a "saját" hívó jelére megy, azt nyugodtan kiküldheted, nem kell rádicsérni. Ezt persze külön-külön kell megtanítanod nekik, külön foglalkozások, séták, közös programok alatt. Ha a behívás szépen megy, nem fog sokáig tartani ez sem.
2012. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha mindkét kutya odamegy hozzád,az is amelyiket nem szólítottad,ne figyelj rá.Néha el is lehet zavarni.
2012. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gyere ide takaroggy.am mobilon is jó
2012. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!