Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem el randira?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem el randira? Elmenjünk valahová, vagy csak magamhoz hívjam el? 17F

Figyelt kérdés
Tudnátok adni ötleteket?:) Esetleg programötleteket is?:) Csütörtökön lesz a második randink, az elsőn csak sétálgattunk Budapesten. Úgy vettem észre, hogy a srác is ugyanolyan jól érezte magát, mint én.:)

2017. dec. 17. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval melegek vagytok?
2017. dec. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kávézó, vagy ilyesmi? :) ha jól éreztétek magatokat csak sétálgatva akkor nem kell valami hű de nagy program, elég ha beültök valahova és beszélgettek
2017. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem igazán szeret mások előtt enni vagy inni, mert egy kicsit szégyenlős(nem is értem:D), szóval ilyen hely nem igazán játszik:( De azért köszönöm:))
2017. dec. 17. 16:59
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Jo hogy nehezen vallalja hogy meleg..
2017. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, azok vagyunk. Csak nem igazán értem, hogy ennek mi köze a kérdésemhez;)
2017. dec. 18. 05:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Én megértem.

Olyan helyre menjetek, ahol kettesben lehettek.

2017. dec. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig ilyen hidegben kint csak sétálgatni lehet. Ha nyár lenne mondanám hogy üljetek ki a Duna-partra, vagy keressetek egy kilátót és üljetek le ott, de így odafagytok.

Előtted se hajlandó enni meg inni? Ha csak másokkal van baja, keressetek valami olyan helyet ahol el tudtok különülni kicsit - ami hirtelen eszembe jut, bár évekkel ezelőtt jártam arra az az Altair teaház a Nemzeti Múzeum mellett, de biztos van más is - hogy ne feszengjen.

Vagy menjetek el valami olyat csinálni, amit szerettek. Sportolni, moziba, társasjátékozni, múzeumba, azt már nektek kell tudni.

2017. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!