Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

17 vagyok.

Kinézet: Egy oldalra lelógó relatív hosszabb fekete haj (ami néha pár hónapig kék), mindkét fülemben 8mm-es fültágító, nyakam bal oldalán kis tetoválás (pontosvessző), általában full feketében, bandás pólókban járok, 175 magas vagyok.


Belső: Nagyén érzelmes tudok lenni, és szeretek más érzéseivel foglalkozni. Nagyon tudok szeretni, ha viszonozzák azt. Néha kicsit nyers tudok lenni, mivel nagyon őszinte vagyok.


Hobbik: fotózok, gitározok, néha rajzolok és nagyon kocsib*zi vagyok.


2020. márc. 25. 23:07
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Itt egy régebbi kép rólam, ha valakit érdekel.

[link]

2020. márc. 26. 11:58
 12/24 anonim ***** válasza:
Ijj, azt hittem, hogy ez a kinézet megszűnt 2010 körül vagy hamarabb, amikor a Myvip meghanyatlott az emóskáival.
2020. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

A fültágítótól egyszerűen undorodom, a festett haj meg hát.. borzalmas, pláne kéken. De szerintem a festett haj nélkül sok csajszinak bejön az ilyen típus.


Egyébként megláttam ezt a képet és egy az egyben a 10 évvel ezelőtti myvip fiúk ugrottak be 😁 nagyon durva.

2020. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Különben már egy ideje nem volt színes a hajam. Októberben volt utoljára kék. Azóta vagy a természetes sötét barna volt, vagy fekete
2020. márc. 26. 13:17
 15/24 anonim ***** válasza:
Igeen, nagyon tetszik, ha egy fiu egyedi
2020. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Belső részre le írtál engem.Úgyhogy nem tudom mennyire lenne nárcisztikus ha igent mondanék. :D

(Amúgy emelett azért még is sok tulajdonság van.Pl.introvertált/extrovertált?)

Szerintem tökre jól nézz ki a hajad.Engem pl. tetoválás se zavar.Az első gondolatom mindig az,hogy vajon mi a történette.

2020. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
A tetoválásom története: Ugye a pontosvessző tetoválás azt jelenit, hogy "Az író befejezhette volna a történetet, de úgy döntött, hogy folytatja". Na, azért tetováltattam ezt magamra, mert egész gyerekkoromban csesztettek a volt osztálytársaim, és sok problémám volt. Most nemrég volt egy elég nehéz időszakom és őszintén gondolkoztam az öngyilkosságon, de úgy döntöttem, hogy mégsem teszem meg. Most, hogy már teljesen jól vagyok, ez a tetoválás jelzi nekem, hogy túléltem ezt a rossz időszakot, és új erővel tudom "folytatni a történetem".
2020. márc. 26. 15:11
 18/24 Barackoshányás ***** válasza:

Ja

17/l

Depressziós voltál?

2020. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé depressziós voltam, de már sokkal jobban vagyok. Főleg mert tudom, hogy a barátaimnak fontos vagyok és bármit meg tudok velük beszélni.
2020. márc. 26. 15:18
 20/24 A kérdező kommentje:
Igazából az egyik legjobb barátom apja tetovált, ingyen. (rendes tetoválóművész)
2020. márc. 26. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!