Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

17 vagyok.

Kinézet: Egy oldalra lelógó relatív hosszabb fekete haj (ami néha pár hónapig kék), mindkét fülemben 8mm-es fültágító, nyakam bal oldalán kis tetoválás (pontosvessző), általában full feketében, bandás pólókban járok, 175 magas vagyok.


Belső: Nagyén érzelmes tudok lenni, és szeretek más érzéseivel foglalkozni. Nagyon tudok szeretni, ha viszonozzák azt. Néha kicsit nyers tudok lenni, mivel nagyon őszinte vagyok.


Hobbik: fotózok, gitározok, néha rajzolok és nagyon kocsib*zi vagyok.


2020. márc. 25. 23:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A barátom is hasonló, csak nincs tetkója és nem szerti a kocsikat.


Amúgy nincs veled baj, bár engem a kocsib*ziság eléggé zavarna.

2020. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

De jól nézel kiii

Amugy ha neked ez tetszik semmiképpen ne valtozz meg mások kedvéért

2020. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

17 vagyok. - 2 évvel kisebb vagy nálam, de az még nem a világ vége. :)


Kinézet: Egy oldalra lelógó relatív hosszabb fekete haj (ami néha pár hónapig kék) - Ok

mindkét fülemben 8mm-es fültágító - a nagy fültágítót nem szeretem, de ez még elég kicsi ahogy a neten néztem

nyakam bal oldalán kis tetoválás (pontosvessző) - Ok

általában full feketében, bandás pólókban járok - Ok

175 magas vagyok. - Nálam magasabb vagy, így Ok



Belső: Nagyén érzelmes tudok lenni, és szeretek más érzéseivel foglalkozni. Nagyon tudok szeretni, ha viszonozzák azt. - :)

Néha kicsit nyers tudok lenni, mivel nagyon őszinte vagyok. - Ez a mondat rám is igaz :D



Hobbik: fotózok - Ok

gitározok - Ok

néha rajzolok - Én is :)

és nagyon kocsib*zi vagyok - Ok

2020. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha úgy van jöhet még
2020. márc. 26. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!