Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ismerkedni transznem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni transznemű lányokkal csakis komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
18/f

2020. ápr. 12. 19:34
 1/7 anonim válasza:
46%
Ugyanott, ahol cisznemű lányokkal. De miért kifejezetten a transzneműekkel akarsz ismerkedni?
2020. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát volt már barátnőm és szeretek megismerni új embereket, viszont transznemű emberekkel nem volt még dolgom. Nem tudom valahogy izgat mint barátilag a dolog, mint szexuálisan.
2020. ápr. 12. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Tehát olyan lányt keresel, akinek fütyije van? :-O :-O
2020. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
81%
Hidd el, a transz lányok nem szeretik, ha valaki azért akar velük randizni, mert transzok. Azt meg főleg nem, ha azért, ami a lábuk közt van (már ha transz lányok alatt a pre-op transzokat érted).
2020. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Jaj,istenem, tudsz valami jobbat, mint a korona??? A világ megêrett a pusztulásra sajnos😕
2020. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
#4 szerintem a transz lányoknak kurvära nem kéne válogatniuk
2020. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
58%
#6: Szerintem meg kurⅴára nem te mondod meg, a transz lányok pontosan ugyanúgy válogathatnak, mint a cisz lányok.
2020. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!