Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 19 éves lány vagyok, komoly...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok, komoly kapcsolatom még nem volt, tudnátok tanácsot adni? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Na szóval általában ugyanazt a hibát követem el minden ismerkedésnél és nem értem hogy miért csinálom ezt mindig.... Többször előfordult már, hogy barátnőm egyik ismerősének megtetszettem és akár első akár több találkozás után bejelölt és elkezdtünk írni... De amint arra került a sor hogy el hívott valahová hogy találkozzunk én mindig kitaláltam valami okot hogy miért nem tudok vele találkozni mert féltem az egésztől nemtudom miért aztán ha valahogy mégis sikerült osszefutnunk de úgy hogy ő is tudott róla meg én is hogy pl. A vonaton leszek vagy egy szórakozóhelyen én olyan zavarba voltam hogy úgymond bunkón viselkedtem vele pedig nem az volt a célom csak az idegesség azt hozta ki belőlem és nem tudtam vele normálisan ugyanúgy viselkedni mint pl.az első találkozásunknál vagy hogyha úgy találkoztam vele hogy nemtudtam hogy ő is ott lesz akkor viszont normálisan tudtam vele viselkedni... Szóval ha előre meg van beszélve a találkozó beparázok tőle és így mindenkit elüldöztem magam mellől(azt is tudni kell rólam hogy általában túl sokat agyalok azon hogy mi lesz ha... Mi lesz ha ő komoly kapcsolatot akár én viszont csak ismerkedni szeretnék, mi lesz ha nem tudok nemet mondani csak azért hogy ne bántsa meg, mi van ha nem is ő az igazi de azt hiszi hogy nekem ő bejön mint pasi és ezek végett sose mentem bele mélyebb dolgokba egy fiúval sem)

Nagyon hálás lennék ha tudnátok adni pár tanácsot hogy hogyan küzdjem le ezt a furcsa szokásom mert így örökre egyedül maradok :D válaszotokat előre is köszönöm



2017. dec. 28. 17:38
 1/5 Modeler ***** válasza:

Szia,

Lehet még nem állsz készen egy ilyen kapcsolatra, vagy egyszerűen csak nem tetszik az illető akivel randizni akarsz... Majd ha úgy érzed, hogy szívesen találkoznál valakivel, akkor kezdj randizni az illetővel.

2017. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem egyszeru kerdes mondanam h beszelj errol egy pszihologussal hatha o megfejti miert felsz, mivel ennek ezet oka lehet es ennyibol nem lehet kitalalni...

Am tapasztalatom szerint ha szerelmes leszel akkor le fogod tudni gyozni ezeket a felelmeket

2017. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) és 2-es válaszoló igen a psichologusra már én is gondoltam de gondoltam megpróbálom itt is hátha jön egy jó kis válasz ami el gondolkodtat :D
2017. dec. 28. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:

"De amint arra került a sor hogy el hívott valahová hogy találkozzunk én mindig kitaláltam valami okot hogy miért nem tudok vele találkozni mert féltem az egésztől"

Ezt felejtsd el. Amikor végelett egy 3 éves kapcsolatomnak az elején én is hasonlóan gondolkodtam, sok randit lemondtam de végül rájöttem, hogy ennek semmi értelme és nem jól sül el akkor maxiumum soha többet nem találkozunk. Nem nagy ügy.

Az első egy-két alkalom biztos kellemetlen lesz, de utána megszokod, megnyugszol. Túl gondolni az egészet pedig semmi értelme, mert úgysem az lesz amit fejben te lepörgetsz magadnak.


A másik felére nem nagyon tudok mit mondani. Egyszerűen nem tudod kezelni a stressz helyzeteket. Ezen is csak gyakorlással tudnál túllendülni.


Szóval mindenképp azt javasolnám, hogy a következő alkalommal ha elhív valaki akkor menj el, bármennyire is kellemetlen legyen az. Legalább leküzdöd a félelmed.


F

2017. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) megpróbálom mindenképp csak egy kis bátorságot kell összeszednem :D
2017. dec. 28. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!