Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Olyan létezik hogy már irni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik hogy már irni se mernek a fiuk egy szebb lánynak?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 23. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Persze, annyi a negatív tapasztalat, hogy inkább meg se próbálják... A plázacicás kinézet már előitélettel társul...
2020. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. De azért a magabiztosabbak írnak ha úgyvan :D
2020. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Magatokból indultok ki?🤭🤔 Am ha megis ugy van hogy valakinél azt mondjatok hogy igen, egy próbát megér hatha, mi az ami miatt megis rairok egy lányra?
2020. ápr. 23. 23:01
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, engem pl instagramon annyian betalálnak hogy szja modelkecc? Szal az "értelmesebbje" akkor nagyon bátor. Meg a 40 éves bácsi aki a börtönről dumált, meg hogy dobta a barátnőjét mert 20 lett és az már öreg, neki 15-17 éves csajok kellenek.

Aztán vannak a Magyarországon tanuló albánok akik azzal nyitnak hogy szeretnek és feleségül akarnak venni. A 30 éves kis dagi közmunkás aki hála istennek itt lakik tőlem 10 percre és látásból szerelmes belém, és ha összejövünk akkor szakít a barátnőjével is... Ők bátrak, ők mernek kezdeményezni :D egyébként nekem szoktak írni, néha még normálisak is :D szóval szerintem akad bőven aki csak így ráír egy lányra.

2020. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nem akadály, de ha elsöre nem érdeklödö akkor tovább nem fárasztom mert esetleg azt gondolja , hogy huzz már a f..szba, és akkor nem sok értelme tovább írogatni.

Mellesleg a legtöbb szebb lány nagyon hülye és unalmas.

2020. ápr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

#1 "a plázacica kinézet már előítélettel társul"

Annyira bírom az ilyen pasikat, de komolyan:D mindenkit egy kalap alá vesznek. Pont ezért kaptam már én is derült égből pofont,pedig nem is ismernek.

És már nem azért, de ki is az előítéletes? Most te nem ugyanazt csinálod?

2020. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Thispain ***** válasza:
86%
A rossz hír kimondásáért ne ítéljük el annak kimondóját.
2020. ápr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 fabijoe válasza:
72%
Ez a "ráírok" ez arckép alapján nem hiszem, hogy működik. Ha meg igen, nem érdemes. Ellenben ha mást is mutat - és most nem képről beszélek! -, amihez hozzálehet szólni, működhet. Fotózik (ő készít képeket nem csak magáról), verset, novellát ír, zenél stb. és ehhez szólsz hozzá, mert az is érdekel, amit és ahogyan csinál, amit és amiről gondol, igenis működhet.
2020. ápr. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
hatoska, ha nem tudsz értelmezni egy mondatot, ne kommentálj... vagy cicomázd tovább a műkörmeid... :D
2020. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ronda vagyok nagyon, egyszerűen a szép nők az egy másik, számomra elérhetetlen szint.

20F

2020. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!