Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, akiknek extrém magas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek extrém magas a párotok, hogy tudtok csókolózni?

Figyelt kérdés
Pl:lány 150cm pasi 190cm, 2m

2020. ápr. 24. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Az enyém 193 centi magas❤ én 166 vagyok és tökéletesen megvagyunk:)

Hát általában én a fejemből felfelé nézek ő pedig lefelé és néha ha sokáig vagyunk így akkor fárasztó tud lenni a nyakamnak, de ha ülünk fekszünk ezt észre sem lehet venni:)

De imádom, hogy ilyen picike vagyok mellette, mert bármikor felkap az ölébe vesz:) nagyon romantikus.

2 éve vagyunk együtt

2020. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

fejemmel*

22L

2020. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekelne engem is
2020. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én mondjuk csak 185cm vagyok, de volt pár alacsonyabb barátnőm. Nem szoktuk egymást falni nyílvános helyen. Max szájra puszi ezt könnyű kivitelezni, ha másnem ő lábujjhegyen állva én meg picit előre hajolok.

Az otthon kényelmében egymás mellett fekve vagy üllve meg nem kozoz semmi gondot.

Nyílvános helyen amúgy se kell nemi életet élni, szóval ott nincs baj ha nem lehet megoldani. Négyszemközt pedig minden megoldható, ha másnem ölbe veszem :)

2020. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Állva nem nagyon, hosszú távon valamelyikünknek őrült kényelmetlen lesz, sőt mindkettőnknek, hisz ő összegörnyed én meg kitöröm a nyakam, szóval úgy csak gyors csókot szoktunk adni. Rendesen csókolózni csak ülve tudunk, vagy ő ül én meg állok. Széken ülve kicsit alacsonyabb, mint én állva, haha. De olyan is volt már, hogy felemelt, hogy meg tudjon csókolni
2020. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
160 centi vagyok, a pasim 193...nehezen, ha sokáig csináljuk állva, egy idő után fáj a nyakam. Ha tudok beleükök az ölèbe, vagy az ágyban fekve
2020. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon romantikus és aranyos bármikor ölbe kaphat az csodálatos érzés. Szerintem meg lehet oldani ez nem komoly probléma lényeg, hogy szeretitek egymást.
2020. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nemaRendőrség ***** válasza:
88%

Mint pali mondom hogy borzalmas volt. Leírhatatlan jobb egy veled hasonlóan magas emberrel lenni.

Nemcsak a csók, de kézenfogva sétálni is százszor jobb

2020. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátom 195 centi, én 165. Soha nem okoz problémát, sőt, iszonyú aranyos amikor hozzábújok és átölel. Állva nem szoktunk csókolózni, de amúgy sem csinálnánk, nem arra való az utca.
2020. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!