Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan randizzunk így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan randizzunk így?

Figyelt kérdés
Snapen elkezdtem beszélgetni egy csajjal, nagyon szimpi is, csak messze lakik. kb. 150 km. Mit mondjak itthon, vagy mi legyen, hogyan randizzunk így, mert egyedül nem fognak elengedni.

2020. ápr. 27. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Most jelenleg sehogy. De mi miatt nem engednek el egyedül? (A 150km még annyira nincs is messze, ha távkapcsolatról van szó.)
2020. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Tiniknél ez óriási távolság. Nem éri meg, csak pár hónapnyi kínlódás lehet belőle.
2020. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha 18 vagy, oda mész ahova akarsz, nem kell engedély. Persze a járvány után.
2020. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Ha tényleg jó kapcsolat, akkor simán működhet. Egyébként szerintem, ha nem engednek, kérd meg, hogy vigyenek el ők, vagy a lányt ha jobban engedik, menjen ő hozzád.

Viszont most lehet, tényleg nem a legjobb találkoznotok. Én egy városban lakom azzal, akivel alakulóban van a kapcsolat, viszont nagyon régen találkoztunk:/

2020. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy a járvány után találkoznánk természetesen :)
2020. ápr. 27. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Beszeljetek meg egy helyet feluton. Az mar csak 75 km.
2020. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Máskor elöbb nézd meg a mappen merre van és nem lesz ilyen
2020. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!