Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt mondta a csaj, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a csaj, hogy randizzunk de azóta nem beszéltünk, és elment a kedvem inkább ne?

Figyelt kérdés

Három hete megismertem egy csajt minden volt csak konkrét szex nem eddig, de igazából még normális randi sem csak egy ilyen egy alklamas kalandnak indult az egész, de aztán ugye tovább beszélgettünk facebookon. Hát eléggé kislány hozzám képest ez a csaj , de úgy gondoltam hogy kár lenne megszivatni, és kitudja talán komolyabb dolog is lehet belőle ,de azért annyira komolyan nem foglalkoztam a témával.


Aztán egyszer csak felvetettem a dolgot miután ő is mondta, hogy nem lenne rossz találkozni is már minthogy csak facebookon beszélünk. Mondtam neki egy napot amire ő azonnal igent mondott ez kb 2 napja volt , de azóta egy k**a szót nem beszéltünk egymással még csak facebookon sem:D Szóval arra merek következteni ,hogy most valamin nagyon gondolkodik vagy éppen meggondolta magát, vagy csak simán megijedt.


Éppen ezért elment totál a kedvem az egésztől, és igazából nem is tudom hogy mit csinálnánk a randin , mert így nekem lehet csak a szex menne , vagy éppen pont hogy nem menne semmi mert folyamatosan az menne a fejemben, hogy totál felesleges vele foglalkozni:D


Szóval szerintetek? amúgy a csaj 18 éves én meg 23 éves vagyok szóval van már valamiféle gondolkodásom is...éppen ezért a szűz kommentek kerüljenek

"dugd meg azt kész" "verd be neki, én beverném" stb..


2016. szept. 14. 22:56
 1/3 anonim válasza:

Sajnos, magamból (és barátaimból) kiindulva, ha egy srác, aki tetszik, randira hív, akkor a beszélgetés nem kellene, hogy megrekedjen. Pláne, ha már az időpont is meg lett beszélve.

Ha arra gondolok, mikor voltam olyan szituban, mint most a csaj, vagy mikor kezeltem így egy helyzetet, sajnos csak olyan emlékek jutnak eszembe, amikor - előrebocsátom, nem szép dolog - csak azért mentem bele egy találkozóba, mert nem akartam megbántani a másikat. Vannak lányok, akik egyenesek, a szemedbe mondják, ha éppen semmit nem akarnak tőled, a másik típus meg a konfliktuskerülő, aki még egy randiba is belemegy, hogy jófejnek tűnjön.

Azért őszintén remélem, nálatok más a helyzet :) mindenesetre ez a rész marha rendes tőled (tudom, hogy alap lenne, de sajnos ma már szép kevesen gondolkodnak így):

"de úgy gondoltam hogy kár lenne megszivatni, és kitudja talán komolyabb dolog is lehet belőle"

2016. szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ez lemaradt, 20/L
2016. szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hu hát ez nagyon jó, hogy ezt így leírtad amúgy full erre gondoltam én is köszi szépen meg is van a válasz :) ment a +
2016. szept. 14. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!