Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Akar valamit tőlem valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit tőlem valamit vagy sem?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal , régebb óta ismerjük egymást.Este 9kor találkoztunk ,elmentünk moziba majd hajnal 2-3körül haza vitt . Mozi után szinte folyamatosan beszélgettünk.

Majd tegnap érdeklődött ,hogy minek sminkeltem ki magam kinek akarok tetszeni ,hova megyek stb.. persze nem mentem sehova.

Majd írja hogy ezt nem lehet .. nem tudom mire írta..

Azóta szinte nem keres .. most akkor ő mit akar?


2019. szept. 5. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet úgy gondolta más pasiknak lengeted magad, aztán olyan a tag hogy nem szeret küzdeni a lányokért. Szerintem nem lett volna vele hosszú a kapcsolatod, mert az ilyen srácok nem bírják azt, hogy nem adod magad minden téren könnyen. Bár lehet csak taktikázgat, hogy te majd mennyire keresed őt stb. Bár ez inkább a 15 éves korosztályra jellemző.
2019. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!