Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Akar valamit tőlem valamit vagy sem?

Találkoztam egy sráccal , régebb óta ismerjük egymást.Este 9kor találkoztunk ,elmentünk moziba majd hajnal 2-3körül haza vitt . Mozi után szinte folyamatosan beszélgettünk.

Majd tegnap érdeklődött ,hogy minek sminkeltem ki magam kinek akarok tetszeni ,hova megyek stb.. persze nem mentem sehova.

Majd írja hogy ezt nem lehet .. nem tudom mire írta..

Azóta szinte nem keres .. most akkor ő mit akar?

szept. 5. 20:39  Privát üzenet  

A válasz
Lehet úgy gondolta más pasiknak lengeted magad, aztán olyan a tag hogy nem szeret küzdeni a lányokért. Szerintem nem lett volna vele hosszú a kapcsolatod, mert az ilyen srácok nem bírják azt, hogy nem adod magad minden téren könnyen. Bár lehet csak taktikázgat, hogy te majd mennyire keresed őt stb. Bár ez inkább a 15 éves korosztályra jellemző.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 6. 16:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit akar tőlem a srác? Van egy fiú akivel már kb egy éve barátok vagyunk, először kb 2 hónapja kavartunk aztán megszakadt mert féltékeny lett egy másik srácra akivel nem is volt semmi
Ha elhív valahova akkor akar tőlem valamit? (Részletek lent)
Szerintetek mit akar tőlem? Akar egyáltalán valamit?
Szerintetek tényleg akar tőlem vmit (azon kívül)?
A legjobb barátom akar tőlem valamit, mit csináljak?
Szerintetek nem akar semmit tőlem (meleg kérdés)?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!