Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha vacsorát főzök a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vacsorát főzök a barátomnak randira, jogos kérés, hogy mosogasson el ő?

Figyelt kérdés

Főztem vacsorát, nem bonyolult, de megcsináltam, együtt megettük, és utána megkérdeztem, hogy nincs-e kedve elmosogatni. Erre azt mondta, hogy nem igazán, meg amúgy is én főztem, és szerinte az mosogat, aki főz. Szerintem meg felajánlhatta volna a segítségét.. végül megcsináltam én


nem nagy krízis, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre. Ti hogy csinálnátok közös vacsora után?


2020. ápr. 27. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Hát az tény, hogy általában a nők szokták elvégezni ezt a feladatot, de szerintem napjainkban egy gentlemen-nek illene felajánlania, hogy elmosogat.

De ha ez egy házi randi akkor annak kéne mosogatnia akié a ház.

Én inkább az ételt készíteném el mint mosogatnék ha lehet választani :P

21/f

2020. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalom az nem gáz, de hogyha soha nem akarja kivenni a részét, akkor azért jó lenne beszélni vele, mert attól még hogy te lány vagy cseléd nem
2020. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te főztél, ráadásul randira, akkor nem illik vele mosogattatni.
2020. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Ilyenkor meg lehet osztani a feladatot: ő mosogat, te törölgetsz vagy fordítva. De amúgy valóban lehetne annyi a barátodban, h. mivel te fáradoztál a kajával, legalább besegíthetne a romok eltakarításában. Még ha nincs is kedve.
2020. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Tipikus esete annak amikor megkérdezik miért nincs barátnőm és pont egy aktuális példa:


Imádjátok beosztani az ember idejét és olyan programokat szervezni amihez az égvilágon semmi kedve a másiknak a végén pedig még te vagy felháborodva mert a másik nem vevő rá.


Te csináltad, megakartad lepni, megetetted MAJD KITALÁLOD HOGY Ő MOSOGASSON EL, HALÁLI :DDD

2020. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit olyan, mint ha a vendéggel mosogattatnál el.
2020. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudom, vagyis megértem a másik oldalt is. csak én is el szoktam nála, ebből eddig nem csináltunk problémát :) most sem volt belőle összetűzés, csak kíváncsi voltam, hogy ki mit mond
2020. ápr. 28. 18:49
 8/9 anonim válasza:
Én pl nagyon szívesen segítek, de ha parancsba van adva, akkor rögtön sokkal lehangolóbb megcsinálni. Persze nálatok nem egészen erről van szó. Szerintem beszéljétek meg előre ki mit csináljon. Ha meg te leped meg, akkor az úgy az igazi meglepetés, ha a piszkos részét is te csinálod
2020. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem illik ezt kérni, ha randi volt. Más helyzetben egyik főz másik mosogat alapon nem gáz.
2020. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!