Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok a rossz, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a rossz, hogy ellenzem a 15 éves lányomnak, hogy randizzon egy 28 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Nagyon kiakadtam mikor megtudtam,hogy a lányom randizgat egy 28 éves sráccal.


Tiltom tőle,de ennek ellenére randizgatnak.


Én vagyok most a vaskalapos szülő?



2020. máj. 5. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Jól teszed
2020. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
86%

2-3 év múlva megfogja köszönni neked a lányod.

Húgommal is volt ilyesmi.

Szülők hasonlóan cselekedtek azonnal amit megtudták.

2020. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Jól teszed. Ha nagyon nagyon ragaszkodik hozzá akkor mindenképp találkozz vele minél hamarabb.
2020. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
83%
Nagyon jól teszed, teljesen igazad van!!!
2020. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
30 évvel ezelőtt én is megtiltottam a lányomnak, kár hogy ma már nem tehetem meg.
2020. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Jól teszed! Ha fiatalabb lenne a pasi nem lenne gond de így jól teszed :P
2020. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Voltak nekem is necces kapcsolataim. Persze nem erre utazok, de ha netalán megismerkedek egy szimpi csajjal és később szóba kerül a kor akkor dobok egy hátast :D

A mai lányokon nem látszik hogy milyen fiatalok...

De ilyenkor szoktam szólni, hogy beszéljen a szüleivel, ha nekik nem gond akkor nekem se. De a szülő szava az utolsó számomra. Nem fogok háborogni vagy valami. Nekem fontos az is, hogy jóba legyek a lány szüleivel. Szerintem ez a minimum, hiszen ha lányom lenne majd idővel én is hasonlóan félteném szóval megértem a dolgot. Bár én nem is igazán értem azokat akik ilyen 25-35 esetleg 45 körüliek ilyen 15 éves lányokkal ismerkednek. Meg a lányokat se akik bele mennek, hogy pl egy 40 évessel együtt legyen.

(Személyes ismeretségemben volt olyan, hogy 16éves lány 45 éves pasi. De nem is igazán értettük, hogy mit is akar tőle a csaj. Pl mi van akkor ha pl 15 év múlva pellenkázni kell már a csávót. Egy 31 éves nőnek az az álma??)

2020. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem érthető, hogy megakarod óvni a lányod.

De ha tényleg komolyan gondolják akkor nincs értelme eltiltani, mert akkor csak rosszabb lesz a kapcsolatotok és a hátatok mögött fog vele lenni.

Ha tényleg komolyra fordulna a kapcsolat, akkor ismerd meg a srácot.

Aztán idővel a lányod befogja látni, hogy ennek a kapcsolatnak nem lehet jövője és utána magától fogja ott hagyni a srácot.

2020. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Összevesztetek ezen a lányoddal, azért vagy bizonytalan?
2020. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Ismerős történet...

Egyik lány ismerősömet is tiltotta az anyja a barátjától. Ő 15 volt, a pasi meg 28. Érdekes egybeesés.

Aztán fél évre rá a lány összejött egy 17 éves sráccal. Természetesen azzal semmi baj nem volt, nyugodtan járjanak csak... csakhogy a fiú nagyon durván zsarolta, kihasználta, drogügyekbe belevitte, és többször megerőszakolta.

Előbb meg kéne ismerni a jelöltet, és utánna dönteni, nem csak egy olyan számadat alapján, ami semmit nem mond el a személyiségéről.

A tiltással meg csak azt éred el, hogy megromlik köztetek a kapcsolat.

2020. máj. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!