Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok a rossz, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a rossz, hogy ellenzem a 15 éves lányomnak, hogy randizzon egy 28 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Nagyon kiakadtam mikor megtudtam,hogy a lányom randizgat egy 28 éves sráccal.


Tiltom tőle,de ennek ellenére randizgatnak.


Én vagyok most a vaskalapos szülő?



2020. máj. 5. 18:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. máj. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Szerinted ha a 28 éves FÉRFI normálisan viselkedik értsd:dolgozik, nem iszik, nem zsarol, nem erőszakol, stb


Akkor milyen "terve" lehet közösen egy 15 éves KAMASSZAL aki tulajdonképpen még gyerek ?!


Itt most a részletekbe nem megyek bele és abba se hogy mi van ha nem egy szent a 28 éves lovag...

2020. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
igazad van
2020. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

Én még csak 18 éves vagyok, de teljesen megértem az aggodalmadat! Én 15 évesen egy 19 éves fiúval találkozgattam, és anyukám még tőle is teljesen ki volt akadva. Akkor persze nem értettem miért, most már igen :)

Viszont ha már nagy a szerelem, nem érdemes tiltani. Inkább próbáld meg szerintem rávenni őket, hogy legyenek inkább nálatok ne a férfinál. Illetve próbáld megismerni a srácot, a szándékait is, hogy vajon ő is szerelmes-e a lányodba, vagy csak ki akarja használni, mert hogy (valószínűleg) tapasztalatlan ezen a téren és így naiv is. :/

2020. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!