Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire taszító a pasiknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire taszító a pasiknak ha egy lánynak vannak rossz fogai?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos hátúl van több is mert félek fogorvoshoz menni. Felül a szemfogam mögötti mindkét oldalon teljesen le van törve ami látszik is ha nevetek + bal felül utána még kettő fognál csak a gyökér van már meg :/ Alul is van lyukas de elől nem csúnyák szerintetek számít ez? 17/L
2018. szept. 13. 07:50
 1/10 anonim válasza:
48%
Számít. Én nem csókolnálak meg,az biztos. A rossz fog szájszagot eredményez és gusztustalan is. Szedd össze magad és csináltasd meg a fogaidat. Nincs kiábrándítóbb mint egy jó csaj rossz fogakkal.
2018. szept. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy amit meg lehet csináltatni, az legyen megcsináltatva. Mármint nekem sincsenek hú de szép fogaim, de csak alakra. Vagyis maga a formájuk nem olyan, mint az ilyen tipikus reklámokban szereplő szép mosolyú embereké. :D Viszont egyik se lyukas, egyik sincs letörve. Ha lelenne törve, biztos megcsináltatnám, mert engem is zavarna, pláne, hogy egy letört fog több gondot is okozhat. Nem megoldás az, hogy sosem mész el a fogorvoshoz, ha félsz. Úgy is túl leszel rajta. :D
2018. szept. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé kiábrándító.

Nem az, ha valakinek nem szabályos, vagy nem tökéletesen szép megcsinált fogsora van. Hanem az elhanyagolás. Menj el fogorvoshoz. Szinte mindenki fél tőle. Én is. De muszáj menni. Így mi lesz veled? 30 éves korodra egy fogatlan banya leszel, mint egy 80 éves öregasszony???

2018. szept. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ez bármit is befolyásolna, de azért tényleg érdemes megcsináltatni, leginkább magad miatt :)
2018. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elegge.. Akinek apolatlan a szaja annak sokszor budos is, az meg nagyon illuziorombolo tud lenni. Csinaltasd meg. Miert kell felni a fogorvostol? Ha barmi faj szolsz es ad meg erzestelenitot.
2018. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minél később mész, annál sz.rabb lesz. Magaddal bszol ki, nem mással.
2018. szept. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mivel egybol nézi a száját, akkor undorodik.

Havpedig apolt, akkor jobban vonzi...

Gondolj bele...

2018. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Szerintem sürgősen vegyél erőt magadon és menj el fogorvoshoz. Minél idősebb leszel annál rosszabb lesz. Gondolj bele, idősebb korodban nem akarsz fogakat? Saját véleményem szerint elég visszataszító tud lenni, ha egy embernek nem ápoltak a fogai ugyanis ez arra utal, hogy nincs meg a megfelelő szájhigiénia főleg az ellenkező nemnél.

Nekem pont legelől kezdtek el szuvasodni a fogaim és egy ideig nem foglalkoztam vele, de utána elmentem dokihoz és szépen rendbe hozták, sokkal jobban éreztem magam, hogy már kedvemre mosolyoghatok és nincs bennem az az érzés, hogy 'hú b*szki tuti észrevette a fogam'

Hidd el megéri elmenni, tedd meg magadért.

2018. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Brutáljó zsibbasztójuk van. Most menj el ameddig fiatal vagy mert utána nagyon sok pénz. Pla korona 20000ft darabja. Hogyha van 1 kihúznivaló fog az már 60000 plusz 10000 a húzás. Jobban jársz ha mész mert tényleg nagyon kiábrándító egy csúnya fog:(
2019. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
1,5,7 biztos nem figyelitek a kérdést, mert nem mai, de arra nem gondoltok, hogy genetika is lehet a dologban? Nekem gyerekkorom óta lyukasak a fogaim a helyes fogmosás ellenére, édesapámnál ugyanez a helyzet... Persze, megcsináltatja az ember, de ez sem mindegy.
2023. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!