Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért tilthatott le?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilthatott le?

Figyelt kérdés
Egy fiúval 2 hete beszélgetek interneten, úgy tűnt, nagyon jól elvagyunk. Megkérdezte ma, milyen a napom. Mondtam Neki, hogy nem a legjobb, de azért megvagyok. Megkérdeztem, Vele mizu van. Annyit írt: rendben, szia. Megkérdeztem, hogy mi a baj. Erre tiltott. Ez sajna nem az első eset, hogy indokolatlanul lelépnek tőlem. Személyesen is előfordult már, hogy csak úgy felállt és elment a pasas, aztán még beszélni sem lehetett Vele, mert nem reagált. Azon gondolkodom ilyenkor, hogy mi rosszat mondhattam, aztán nem jutok semmire...
2020. máj. 11. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
ha valóban csak ennyi volt a beszélgetés akkor semmi rosszat nem mondtál. Csak az a kérdés akkor hogy miért fordult ez elő már többször is?
2020. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az, amit én sem értek... Most nem másolok ide párbeszédeket, de kb ugyanaz mind, mint amit feljebb írtam.
2020. máj. 11. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valamit láttak a profilodon ami nekik nem tetszett, vagy beszélgetés alapján próbálják kiszűrni hogy melyik lány marad és melyik lány megy.
2020. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És élőben? Fogalmam sincs, én sem tudok semmit, ahogy Ti sem... Kész rejtély.
2020. máj. 11. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!