Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy hét után össze akart...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hét után össze akart jönni velem, ez normális?

Figyelt kérdés
5 nap beszélgetés után életemben először találkoztam egy sráccal és megkérdezte, hogy összejönne velem. Ez csak szerintem fura és kicsit korai?

2020. máj. 16. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Dugni akar.
2020. máj. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ez mindenki szerint az. Nem akar tőled semmi komolyat, csak szórakozik.
2020. máj. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát ilyen esetben vagy nagyon magányos és valakit mindenképpen szeretne az életébe, vagy pedig nagyon megtetszettél neki, amit ő szerelemnek érez és ezért akar veled összejönni.
2020. máj. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, érdeklődött, hogy bejön-e neked; de gondolom nem rögtön le akart teperni, és bevinni az ágyba. Hanem azért vannak előtte fokozatok; hogy előtte pl csak sétálgattok, meg fagyizgattok, mozizgattok. Kicsit olyan határozottabbnak tűnően érdeklődött; nem is feltétlenül tudja, hogyan kell udvarolni. És tudni akarta, hogy számíthat-e tőled járásra; vagy inkább nézzen ki valaki mást , aki esetleg élete párja lehetne. Ettől persze lehet még, hogyha ilyen lényegretörős, hogy a párjait hetente váltogatja; és nem is akart mondjuk stabil párkapcsolatot sosem; de ebből szerintem semmi ilyesmit nem lehet leszűrni; szóval szerintem egyszerűen csak érdeklődött. Hogy hova tegyen téged, hogy tudja, hogy számíthat-e veled majd a későbbiekben párkapcsolatra; vagy ilyen céllal te nem akarsz ismerkedni vele; mert ő most párkapcsolatot szeretne konkrétan; és akkor keres mást, akit mondjuk esetleg föl tudhat szedni, olyan után néz, akinél van esélye. Mert már mondjuk rossz neki egyeül. De szóval szerintem ne ítéld el emiatt az illetőt, merthogy megkérdezte. Kíváncsi volt; de mondjuk a hangsúly is lehet érdekes, hogy olyan "beképzelten" kérdezte, hogy "Naaa, összejönnél velem, bébi?" És még mondjuk kacsint is hozzá; na, figyelj , szóval, hallgass te a belső megérzésedre; sőt, mindenkinek ezt ajánlom. Amit az agy már nem tud, azt az intuíció tudni fogja. Az agy, meg az intuíció kiegészítik egymást.
2020. máj. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*de szal lehet, hogy mondjuk önbizalomhiányos-stílusban kérdezte; mert nem hisz benne , hogy ő valaha kellene valakinek.
2020. máj. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdés hogy túl gyors, nem csak neked lenne meglepő. Elég nagy elkeseredettségre utal ez a lépés tőle.


Rosszabb esetben valami mentális beteg/lelki sérült figura, aki teljesen kivan a karantén miatt és hogy nincs kire akaszkodnia.

2020. máj. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi ilyen van pedig, de én nem is értem...
2020. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! Szerencsére kedvesen és nem tolakodóan kérdezte, de nekem az volt a benyomásom, hogy csak a barátnő ötlete tetszik neki, nem én, mivel alig ismert. Csak azt nem tudtam, hogy a 16-18 éves fiúk hány százaléka gondolkodhat hasonlóan.
2020. máj. 17. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!