Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párommal 4évig voltunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 4évig voltunk együtt, de elhagyott. Tartjuk a kapocs. , de most vallott, szeret. De nem jönne össze velem. Szeretné, hogy továbbra is tartsuk a kapcsolatot, de mind a ketten szeretjük a másikat. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
De ő kitalálta, hogy szeretne kalandot mással és így maradjak az életébe, hogy ezt tudom. Vélemény?
2020. márc. 10. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lapát
2020. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme nincs ennek és nem is normális ez a helyzet.
2020. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha o is szeretne teged, akkor nem szakitott volna veled.
2020. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Beteg az ilyen azt gondolom.
2020. márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Talonban tart, ezt így nevezik. Köcsögség.
2020. márc. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Ha a többi csaj elutasítja ,téged még bír kurogatni.

Na erre gondol.

2020. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a kérdező. Én voltam 15 éves ő pedig 18 amikor össze jöttünk. Állítása szerint imád az életénél is jobban, de úgy éri, hogy ki maradt a flört az életéből és ki akarja próbálni. Kint élek Németországban, szakitasunk előtt jöttem ki egy héttel. Tegnap azt mondta, hogy nem lenne képes ki költözni külföldre. Meg kellene szuntetnem vele a kapcsolatot és meg várni mire rá jön a dolgokra? Nagyon tehetetlen vagyok :(
2020. márc. 11. 11:24
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elküldeni a francba és keresni egy olyant aki szeret.
2020. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Neki nem a flort hianyzik , hanem a pna :D ne legyenek illuzioid. Ezek a tini szerelmek nem tartanak eleten at, bar majd biztos jon 1-2 komment h ok mar bezzeg x eve egyutt vannak, blabla...ez 1 az 1000bol. Nagyon vszinu hogy te a maradek 999ben vagy. 🤷‍♀️

De ne sirj, mert vege lett! Orulj, hogy nem tart tovabb!!! :D vegre szabad vagy, es nem egy tesze tosza fsz donteskeptelensegetol kell szenvedned. Inkabb keress egy jo acelos ffit nemetorszagban, akiben van kraft, es ne ezutan a nyamnyila utan sirjal.

2020. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként hozzátenném,hogyha nem szerettem volna vele nemi életet élni,akkor nem problémázott. Többet foglalkozott velem,mint,hogy azt a dolgok követelte volna. Ugyan úgy el vitt randizni,figyelte,hogy mire van szükségem. Vacsorát készített szó nélkül "elém" rakta. Igazi úriemberként viselkedett. Csak érzelmileg volt fura. Itt arra gondolok,hogy nehezen beszélt az érzéseiről és sokszor inkább szőnyeg alá söpörte a problémákat,mint hogy le ültünk volna beszélni.
2020. márc. 11. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!