Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, ha egy lány ezért is nem jön össze egy fiúval?

Figyelt kérdés

Sajnos ebbe a mai világba ,erről már halottam aki úgy gondolkodik CSAJ mondta ezt unoka testvéréről, hogy ha neki Iphone-ja van akkor a barátjának is legyen az! Az egyik barátom össze akar vagyis akart jönni egy csajjal aki tetszik neki! És a barátom beszélgetett vele egyszer. És megkérdezte, a lányt, hogy lenne e a barátnője! A lány azt mondta nem. Felsorolt egy pár normális dolgot, hogy miért nem! De az egyik az nem volt normális a csaj mondta, hogy nincs Iphone-d meg stb a barátom meg mondta, hogy neki volt Iphone 5 telója. De a lány meg mondta, hogy az csak volt! És akinek Iphone 5S alatti Iphone-ja van olyannal nem jön össze! Persze ezt nem így fogalmazta a csaj elég okos gimibe jár, jó tanuló 18 éves lesz a jövő hónapba mégis így gondolkodott ő is! Nem értem meg ezt. Miért gondolkodnak, már így a lányok már amelyik ha ez tényleg így van, hogy rajta is van 100-200 lájk és akkor a fiún is legyen azért valamennyi ha nem is 100 de minimum 30-40 meg, hogy ha neki Iphone-ja van akkor a fiúnak is legyen Iphone-ja vagy esetleg drága telója de nem is alsó kategóriás talója bár ilyenről még így nem halottam, hogy drága teló! Bár a lány felhozta, hogy Iphone 5S a minimum, szóval akkor biztos valamennyibe kel kerűlnie legalább egy középkategória gondolom! Mert az Iphone 3GS meg a 4 olcsó és az nem elég! Nem értem meg az a pár lány miért gondolkodik így még ha sok like-ja van akkor is? Nem az a lényeg, hanem persze a kinézet meg, hogyha a fiú kedves akkor ne keljen oda like meg Iphone se! A csajnak most Iphone 7-e van a barátomnak meg Samsung Galaxy C7 Dual 32GB ő 76.890 forintért vette régebben most meg egy kicsit növekedet az ára, bár most taz árát nem tudom minek írtam ide mert tök mind1 legalábbis mind1-nek kéne lennie a csajoknál persze leszámítva ha tényleg nem mind :D, hogy 10.000 forintos vagy még ólcsobb akár 1.000 forintos nyomógombos telód van. vagy 300.000 forintos telód! És persze a lányt ismerem pedig nem a pénzre megy. A fiú mivel már volt olyan nője aki jól nézet ki szép volt okos volt ezért csak először megpróbált beszélni vele utána megmondta neki, hogy akkor húzzon a pics**ba!

Ez normális, és mennyi lány gondolkodik még ílyen módon? (Remélem nem sok szinte semmennyi)



2018. jan. 29. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hallod ezen most én is kiakadtam :D
2018. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre én nem tudok mit mondani:D Én szerencsére nem ismerek ilyen embereket.

18/L

2018. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Hmm, kérdező. Én már láttam olyan lány-t, aki dominálja az osztályt, irányítja, 16-17 éves, és rossz indulatú. Meg jó tanuló, szóval vannak ilyen lányok, és hiába jó tanuló, attól még a gondolkozása, nem jó. Mert ezek alapján nem lehet ítélni, nekem telefonom sincs, se facebook-om, nincs olyan bajom, hogy ezek miatt kelljen problémáznom :). 16/F Írj privátot, ha kérnél esetleg tanácsot.
2018. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól még valakinek lehet éretlen a gondolkodása, hogy gimnáziumba jár, ezt tapasztalatból mondom. Na, de visszatérve a kérdésre, ez az egész nyilván nem normális, de engem már nem igazán tudnak ezzel felidegesíteni. Az ilyen embereknek soha nem lesz normális kapcsolatuk, mert náluk minden csak a felszínességen alapul. Én soha nem értettem meg, hogy miért fontosabb az, hogy valaki gazdag legyen, minthogy tudjon tiszta szívből szeretni. Ez most biztos nyálasan hangzik, de egy kapcsolatban mi más kéne, hogy fontosabb legyen a szeretetnél? Áhh, de mindegy, nem is akarom őket megérteni. Csinálják azt, ami nekik jól esik, engem nem érdekel. Biztos csak én vagyok ilyen régimódi, hogy valakinek előbb érdekel a lelke, mint a bankkártyája.
2018. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolóval teljesen egyet értek. :) Igaza van neki.
2018. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bocs, nem olvastam végig, mar az IPhone-os résznél kiakadtam 😶 Te jo isten, ez a lany beteg. Amúgy en is ismerek ilyet, ez nem hogy szánalmas, hanem elszomorító!
2018. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

3310 menőbb mint az összes iPhone de mindegy xD


-iPhone tulaj vagyok!-

2018. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy 16/F

Igen ez kibasodtúl undorító! És sajnos a #6-os válaszoló is írta, hogy ő is ismer ilyet és ez eléggé fusztráló! És remélem, hogy nem vagyunk túl régimódiak abban, hogy mi más számítana mint a szeretet egy kapcsolatban! Volt itt olyan komment is, hogy nem ismer olyan embereket. Meg olyan is aki azt írta ismer! És ez arra enged következtetni, hogy talán ritka az ilyen csaj! De sajnos van ilyen. Nekem most egy Iphone 5S-em van! Nem a menősködés kedvéért, hanem mert tetszet és meg vettem és mi lenne akkor ha pont ilyen lányt fogok ki aki azt mondaná nekem, hogy legalább Iphone 6-om kéne legyen, hogy meg kaphassam! Akkor velem se jönne össze mert Iphone 5S-em van és az nem Iphone 6 még ha Iphone akkor se! Remélem, hogy én nem fogok ilyen lánnyal találkozni aki azért nem akar majd velem járni mert nincs Iphone 7-em csak Iphone 5S vagy nincs meg facebook-on a 100 lájkom mert ahogy a 6-os írta elszomorítóan szánalmas lenne és az is!

2018. jan. 29. 18:41
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A barátod ne is bánja hogy nem jött össze ilyen csajjal. És mindenkinek intő jel, hogy az ilyen csajoknak ne ti akarjatok megfelelni, meg magyarázni, hogy miért hülyeség, hanem ti mondjátok azt hogy, ja hogy ilyen hülyeségeken akadsz fent, akkor bocsi nem is téged kereslek, a viszontlátásra.

Majd később úgyis kifog valami pénzezzsákot, aki majd megveszi neki a "luivutton" meg "guccsi" cuccokat :D

2018. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondolom, hogy a barátomnak nem kel bánnia. De egyébként észre vettem, hogy mindenki azt írkálja, hogy a csaj pénz éhes! A csaj nem pénzes pasikra megy! Csak a telefonnak kel lennie min Iphone 5S-nek !
2018. jan. 29. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!