Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Írjak neki? Ha igen, mivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? Ha igen, mivel írjak rá?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve beszélgettem egy sráccal, bejött de nem volt komoly a dolog. Ez aztán elhalt és ő összejött egy másik csajjal. Nem régen szakítottak (kb. 3-4 hete) és elég csúnya dolgok derültek ki a csajról, szóval rendesen elásta magát.

A srácnak az unokatesójával járt az egyik legjobb barátnőm, szakítottak és (eddig mi csak haverok voltunk) a srác elmondta, hogy eléggé bejövök neki.

Persze nemet mondtam, mert sosem gondoltam rá havernál többként és egyébként sem tenném meg ezt a barátnőmmel.

Egy hétvégi közös buli alkalmával a sráccal akivel irogattam újra nyitottunk egymás felé, nem történt semmi, de ez volt az az este is amikor a másik srác elmondta az érzéseit.

Még mindig bejön a srác és szeretnék közelebb kerülni hozzá, de nem tudom hogy reagálna a másik srác meg az egész baráti társaság, mert mindenki tudott róla, hogy elmondta az érzéseit.

Mit tennétek a helyemben? Vélemények? 18L

(Ha valami nem teljesen világos a magyarázásomból, kérdezzetek)

Köszönöm



2020. máj. 20. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne írj neki.
2020. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fiúknak se esne jól, ha a legjobb barátjuk összejön az exükkel, szóval szerintem teljesen jól tetted, hogy visszautasítottad, viszont mondtad, hogy annyira nem volt komoly az a vonzalom, akkor miért foglalkoznál még vele?

Szerintem keress egy másik srácot :)

(Szóval ne írj rá.)

2020. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se irj rá , van még egy csomo másik srác
2020. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!