Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel több napja levelezek. Néha ő keres, néha én. Eddig jókat beszélgettünk,azonban már ott tartunk hogyha nem keres nekem kell írni,mi lehet az oka? Nem szeretnék nyomulós lenni ezért nem írok inkább.

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem jobb lenne ha rá írnál én mint egy lány nem írok direkt a fiúra, én úgy vagyok vele hogy ha kellek keresni fog , neked kell írnod neki mert a lány el várja hogy kimutasd hogy fontos vagy neki. Nem fogsz nyomulósnak tűnni szerintem nem lesz benne semmi gáz

16l

2020. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. De gondolom ha érdekelném akkor írna nekem, nem?
2020. jún. 7. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Szia. Szerintem ne te írj rá egyfolytában, mert az tényleg nyomulás. Néha te is megvárhatod, hogy ő írjon.
2020. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én például eléggé olyan személy vagyok, aki el tudja foglalni magát így pl van, hogy elfelejtek ráírni ha a másik nem ír. De ez nálam mindenkinél így van sajnos. (Volt egy idő hogy emlékeztetőt állítottam be, hogy ne az legyen később, hogy direkt nem keresem őket xd)


Viszont, aki nekem fontos arra minimum azért egy-két héten belül ráírok, hogy hogy van stb.


De mindenki másképp működik, lehet olyan mint az első, akinek kell, hogy keressék, de lehet, hogy szimplán ilyen kis "kámfor" ember, aki csak úgy eltűnik és zavarná, hogy folyton írsz neki. Várj pár napot, ha nem ír írj rá, és esetleg kérdezd meg tőle, hogy ő szeretné e folytatni azt a beszélgetést.


Mert lehet igen, egyszerűen csak elfoglalt volt, vagy tényleg nem az a kezdeményezős típus.


16/L

2020. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző lánnyal.


Ne gondolj arra,hogy neked kell írnod,hogy ő miért nem ír...

Ha van témátok,vagy érdekled, akkor fog írni,viszont ennek lehet az ellenkező esete is.

De legyünk jóhiszeműek, lehet hogy csak nincs ideje a lánynak, a telefonján kívül is van élete, és ezért nem válaszol rögtön.

De lehet hogy hasznos az is,ha te érdeklődsz,lehet hogy kicsit bátortalan lány, és nehezére esik. Ha nem sokszor írsz neki ez okból,hogy ő miért nem ír,akkor szerintem ez nem nyomulás. :)


(Ügye ezt a levelezést interneten keresztül gondoltad? Vagy levélben? Mert akkor teljesen más helyzet)

2020. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!