Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a fiú csak azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiú csak azt akarja? Vagy tényleg lehetnek érzelmei?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam (tényleg osztálytársról van szó, nem rólam, miepőtt valaki félre érti!😂)

Van egy fiú, akivel már vagyok 6 hónapja beszélget Messengeren. A fiú az első hónapban úgymond "szerelmet vallott neki", pedig még nem is találkoztak. Rá pár hétre elmentek egy étterembe ebédeni. Azóta nem mentek sehova. Majd a barátnőmet levegőnek nézte a buszmegállóba többször is. Sokszor ráírt a barátnőm, hogy mi a baja, de annyit mondott, hogy semmi, és mindenre egyszavas válaszokat adott. A barátnőm ráírt mi a baja, erre csak annyit mondott neki hogy hagyja békén, szálljon le róla, ne zaklassa tovább, és vegye észre, hogy nem kell neki. Erre most pár hete ráírt a barátnőmre, és megint olyanokat ír neki, hogy szereti, és miatta el fogja felejteni az egyik exét, meg áthívta filmezni. A srác 19 éves, a barátnőm meg 17. Szerintetek van némi igazság abban, amit érzek, hogy nemcsak filmezni akar a srác? Az osztálytársamról annyit kell tudni, hogy még nagyon kislány ilyen téren, meg prűd is, mert azt nem lehet tőle megkérdezni, hogy menstruációjakor fáj-e a hasa.

Nem vagyok rá féltékeny, még mielőtt bárki is ezzel jönne. De egy ilyen "kapcsolatra nem hiszem, hogy bárki is féltékeny lenne. De ha annyira igaz volna, hogy szerelmes belé, meg minden, akkor miért csak írja ezeket? És csak párszor találkoztak. Hogy írhat ilyeneket hogy szereti, amikor pár hónapja nem is látták egymást, mert nem jarunk suliba?



2020. jún. 14. 16:06
A kérdező szavazást indított:
Tuti azt akarja.
Nem biztos.
Nem, lehet tényleg szereti.
53 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmei lehetnek. Például egy erős vágy, hogy jól meg....a a barátnődet. Az első lehetőségre nyomtam, mert szerintem 90%, hogy ez a célja. Gondolom a szülei nem lesznek otthon😂😊

De amúgy hogy lehet valaki annyira prűd, hogy még a menstruációjáról sem beszél? Nem lehet, hogy érte valami trauma ezzel kapcsolatban? Vagy mondjuk a családja is prűd ilyen téren? Inkább erről beszélgess vele, hogy nem kell szégyellnie, mint a pasikról.

De amilyen kis hülye az osztálytársad, tuti hagyni fogja a fiúnak, hogy elvegye a szüzességét. Csak ne nekem legyen igazam!


De amúgy nem kell ennyire bevédened magad, Kérdező, mert vannak emberek ezen az oldalon, akik még a kákán is csomót keresnek, és belekötnek a kérdésbe. Tisztelet a kivételnek!

2020. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Virágnyelven a filmezés szexet jelent. Minden arra utal, hogy csak azt akarja.
2020. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Naiv embert könnyű becsapni szép szóval...Dehh majd rögtön szerelmes lett bele, úgy hogy még nem is látta. Már akkor bukott a mutatvány. Nem is értem, hogy ez neked miért nem egyértelmű?!
2020. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg a baratnodnek hogy inkabb máshol csináljanak valamit. Pl setaljanak/fagyi/kaja stb. Gondolom az mar annyira nem tetszene a srácnak.
2020. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Ez így van, az ajánlja fel első pár talin a szexet, aki csak arra hajt. Azt pedig tudjuk, hogy a filmezés sosem "csak filmezést" jelent. Ha az osztálytársad elég tapasztalatlan, akkor nagy eséllyel lehet, hogy a srác ezt használja ki.
2020. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 qkker1 ***** válasza:
88%
Lopná, mint a dugott biciklit!
2020. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Figyelj szerintem képeken tetszhetett a srácnak a barátnőd de személyesen cslódhatott vagy idő közbe össze jött neki valaki akivel többet tud találkozni és jobban tetszik neki. A filmezni áthívás lássukbe tipikus felhívás az olyan dologra. Lehet hogy tényleg filmezni akar de nagyon kicsi rá az esély főleg az előzmények alapján. Valőszínűleg kanos a srác és senkit nem tudott megszerezni magának ezért próbálkozik megint a barátnődnél.
2020. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát ez mondjuk valamilyen szinten igaz lehet, amit a #7 ír. Ezekre még nem is gondoltam, de komolyan. A barátnőm szétfilterezi meg szétszerkeszti a képeit instán, mert ki szokott neki jönni 1-2 pattanás, amit el szokott kaparni, meg kiállnak a fogai, amin még a fogszabályzó se segít, mert az egész álkapcsa ki van jőve. Azt meg kellene műteni, de a szülei nem engedik neki.
2020. jún. 14. 19:01
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvanvaloan meg akarja dugni, amivel nincs is gond. Gondolom megtetszett neki a lany. Ha a film nem csak urugy, akkor valamelyik 18+-os alkotast tervezi (es nem a Schindler listajat).
2020. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mostanában ilyeneket ír neki a fiú, hogy rossz neki, hogy nem alszik mellette meg este ilyet ír neki, hogy bárcsak ott lenne stb.
2020. jún. 16. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!