Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Haverommal nem értettünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverommal nem értettünk egyett. Ez szerintetek lerázás?

Figyelt kérdés

Szóval csajjal voltam egy randin(?) ami egyébként hamar végett ért. Majd másnap írtam neki, hogy a hétvégén lenne kedve-e találkozni, amire azt mondta, hogy nem ér rá. ennyit írt csupán. Mire én újfent egy kérdést fogalmaztam meg az irányába, miszerint akkor mikor lesz elérhető amire azt mondta, hogy majd ír.

Az én véleményem szerint ez bőven lerázás, mivel már máskor is történt velem hasonló, de a haverom szerint nem és most nem tudom, hogy csak csupán én veszek mindent annak és a barátomnak igaza van, netán ez a bizonyos személy téved és tényleg leráztak. Vélemények?



2020. jún. 18. 21:28
 1/6 Thispain ***** válasza:
100%
Szerintem is az, bár lehet, hogy nem. Mindenesetre függetlenítsd magad tőle, és ha valóban ír, és éppen nincs csajod, elmehetsz vele randira.
2020. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lerázás.
2020. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lányként én is azt mondom, hogy ez lerázás. Sajnálom:/

De ne legyen igazam:D

2020. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég pofátlan, ha így ráz le már nem azért. Mondom ezt lányként. Legalább mondja ki :/
2020. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg lerázás. Hacsak nem ír ő magától valamikor. Te ne írj már rá többször, mert ha csak te írsz, egyértelműen nem akar veled lenni.
2020. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez lezárás. Ha azt mondta majd ír az azt jelenti, ne keresd majd ő ír ha érdekled. Szoval nem sok remény fűződik hozzá.

Mai világba "cukin lezárta" nem egyet tudok aki megnézte messengeren, de leszarta, némította vagy épp tiltotta az adott személyt randik, beszélgetesek után. Na ez a pofátlanság, nem az, hogy nem ér rá majd ő ír. Legalább méltatott annyira, hogy mondjon valamit, hiába nem irta le 100% mit is szeretne, de ez az utalás elég erős. Bocsi

2020. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!