Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Számotokra is bejön ha eggy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra is bejön ha eggy csávó férfias?

Figyelt kérdés
Van barátom viszont eléggé megromlott a kapcsolatunk most jelenleg úgy állunk hogy nem is tudom mikor találkoztunk utoljára utoljára. Közben Én beszélgettem srácokkal lányokkal barátkoztam kint voltam velük és elég jóba lettem egy sráccal kimentünk két három alkalommal és egyik alkalom végén mikor kirakott mondta, hogy adjak neki jó ejt puszit És kiderült, hogy nem az arcára kéri hanem a szájára és megtettem. Ez a srác tudja, hogy van barátom tisztába van vele szóval félreértések ne essenek. Ez a srác annyira férfias dörmögő hang odaáll ha kell És elmondása szerint az otthoni dolgokba úgymond lusta mert nem ért azokhoz és nem segít otthon engem szemely szerint mondjuk ez eléggé zavar.....viszont nagyon levett a lábamról mint férfi. Az a baj ezt nem tudom elmagyarázni de biztos éreztétek már azt hogy úristen mellette biztonságban érzem magam és ő egy igazi férfias ferfi.... Szerintetek mit tegyek folytassam azt ami elkezdődött vele vagy hagyjam?
2020. jún. 27. 16:06
 1/3 Fosterneni válasza:
100%

Nem a kinézet meg a kisugárzás minden. Tudnál vele együttélni? Ha semmiben nem segít, mert lusta...ő ezt eldöntötte és kész. Szóval gondolom más dolgokhoz is így áll. Ezen kívül, ha tudja, hogy van barátod, de a szájára kért puszit, akkor szerinted ha összejönnél vele ezt nem csinálná meg más lánnyal?

De ha te meg belementél, akkor a jelenlegi kapcsolatodon is érdemes elgondolkoznod. Ha fontos lenne, nem adtál volna csókot más srácnak.

2020. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha van barátod és mégis mással találkozgatsz az fura. Ha ez a másik tudja, hogy van barátod és nem zavarja, nem teszi szóvá, az is fura.

Nekem úgy tűnik, hogy a barátodat nem szereted.

Ez az új fiú meg nem tűnik túl komolynak.

Egy harmadik kéne. Ha már tudod, hogy mit, kit szeretnél.

2020. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a takarításhoz egyetem kell.

Szerintem ez egy beképzelt k..ög, te meg ha attól tartasz valakit férfiassnak , hogy oda áll ahova kell akkor el lehetsz tévedve.

2020. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!