Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejön a férfias...

Lányok! Nektek bejön a férfias testszőrzet?

Figyelt kérdés
A reklámokan gyakran mutatnak csupasz melkasu férfiakat, mintha ezzel mutatnák, h ez az ideál. Ti, h vélekedtek erről?
2011. márc. 10. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem gusztustalan, ha egy férfi csupasz:S

Oké hónalj legyen szőrtelen.


22L

2011. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamóca. ***** válasza:

most elképzeltem egy pasit, akinek a hónalj szőrtelen, a háta meg a mellkasa meg szőrös :)))

én nem szeretem a szőrt... nem tudom, nekem valahogy még csak a férfiasságba sem tartozik bele, de tudom hogy ezzel nem ért egyet az emberek többsége, nem is baj. persze, láb + kar legyen szőrös ne borotválja meg ilyenek, de més ne nagyon.

2011. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pfúj!!!


nekem inkább szőrös..mindenütt! maximum csak vágja vissza hogy ápoltság legyen.

2011. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok, ugyanígy vagyok én is, mint a 3.

Hát, ott lent nekem szörnyen undorító, ha csupasz, blőőő

Igen visszavágva, úgy a jó:)

2011. márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csupasz hónalj és visszavágott cuki szőr...
2011. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csupasz hónalj nee, szánalmas :S

Hát figyelj. Fazonra vághatja ahol kell, érthető módon, de csupasz azért ne legyen. Viszont majom se.

2011. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos szintig nem zavar, ha szőrős a pasi, de a túlszőrőset nem szeretem. A hónalj- illetve intimszőr nem zavar, csak legyen karbantartva. A mellkason a kevés szőr szintén nem zavar, de az sem, ha szőrtelen. (Mivel a "kisfiús" srácokra bukom, elég sokszor találkozom ilyennel. :P) A hason lévő csík viszont irtó szexi. (:


22L

2011. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!