Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet erre írni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet erre írni?

Figyelt kérdés

Ha valakit randira hívsz, és ő azt mondja, hogy szívesen menne csak be van tárazva a naptárja, arra mit lehet írni?


Egyáltalán ez valamiféle lerázás?



2020. jún. 28. 23:11
 1/9 Stark2000 ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki kapós rád és a társaságodra, az csinál szabadidőt hogy egy-két órát együtt tölthessetek. Ha csak el nem utazik, akkor ez inkább kifogás csak.
2020. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el.

adott volna időpontot, ha akarna...

2020. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
kamu, lekoptatott.
2020. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Max annyit írj, hogy akkor mondjon ő időpontot, de ne fűzz sok reményt a dologhoz.
2020. jún. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ez elutasítás :(

Nem írunk ilyet olyannak aki tetszik.

2020. jún. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért én nem feltételezném rögtön azt, hogy le akar rázni, méghozzá ilyen szöveggel hogy szívesen megyek csak nem tudok. Akkor miért nem mondja azt hogy köszi, de nem szeretnék menni.

Szerintem próbáld meg úgy, ahogy a négyes írta.

2020. jún. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írd azt h bazdmeg😂
2020. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6# Képzeld van ilyen, és miért nem írja/ mondja azt, hogy sajnálom, de nem, nem tudom én sem.

Pont hasonlóan jártam én is, elhívtam nem 1x. Persze szivesen menne, de most nem jó, ez van az van. Kedvesen is lehet elutasitani, hogy ne haragudj de nem. Ez a legrosszabb, mikor azt mondja szivesen közbe kifogasok mennek és semmi nincs. Néha ami kevésbé tűnik nekik kedvesnek számunkra lehet az a kedves. Nem akar megbántani, hogy ne haragudj de nem. Ezért keres kifogást, de te adsz bele reményt, hogy lehet igazat mond, holott csak nem akar megbántani, és ez neked esik rosszabbul, mondjuk pár hónap után ha ezt eljátsza többször. Én is jártam már így nem egyszer. Vannak ilyenek tisztelet a kivételnek aki elmondja az igazat, de valljuk be kevés a létszám. (Mind a 2 nemben előfordul, nem nőket bántom ezzel, felre értés ne essék)

Sok sikert!

2020. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Kérdezz rá, hogy tényleg lenne a kedve eljönni, vagy sem. Nem baj ha azt mondja, hogy nem csak tudd az igazat.

Utóbbi válaszoló voltam!

2020. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!