Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az önéletrajzba bele kell/lehe...

Az önéletrajzba bele kell/lehet írni az el nem végzett tanulmányokat is?

Figyelt kérdés
Érettségi után 3 évig jártam egy egyetemre, amit nem fejeztem be. Ezután elmentem dolgozni, és munka mellett sikeresen elvégeztem két egyetemet is. Beleírjam az önéletrajzomba, hogy ennyi és ennyi ideig jártam erre meg erre az egyetemre, de diplomát nem szereztem?

2019. júl. 10. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha az amit elvégeztél végül lefedi, akkor nem.
2019. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Mert hülyének néznek.
2019. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Én beleírtam, mert kapcsolódik a munkakörömhöz, de azt is beleírtam, hogy nem fejeztem be. Senki nem nézett emiatt hülyének, sok helyen kifejezetten előny volt, hogy ezt is tanultam még diploma nélkül is.
2019. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se gond ha beleirod valamire jól jöhet.
2019. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítő válaszokat, végülis beleírtam. Egyrészt nem szégyellem, hogy az anno úgy alakult, és nem is tartom magamat emiatt hülyének. Hoztam 18 évesen (szülői nyomásra) egy elhamarkodott döntést és ennyi. Azt gondolom, hogy igenis letettem azóta valamit az asztalra azzal, hogy teljes munkaidő mellett két egyetemet is elvégeztem. És azt is gondolom, hogy az embert nem csak a sikerei, hanem a kudarcai is igenis meghatározzák. Bízom benne, hogy a leendő munkáltatóm is értékeli majd ezt a hozzáállást. 😃
2019. júl. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!