Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miben menjek,mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben menjek,mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztook! Megismertem a neten egy fiút (legjobb barátnőm barátjának unokatesója) és holnap találkozunk elösször 2 hónap chatelés és videóhívás után. Nagyon megkedveltem,jól néz ki meg minden,attól félek hogy nem fogok tetszeni neki (videochatben is látott meg instán is nyilván) azt mondta mindig hogy nem érdemel meg, csoda hogy szóbaáll vele egy ilyen lány stb...Mit vegyek fel,nagyjából mennyit sminkeljek? Előtte nyilván lefürdök és befújom magam a legédesebb parfümömmel,hogy érezze az illatom még otthon is😻😂

2020. júl. 5. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha enyire tanácstalan vagy akkor el se menj.
2020. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Jézus...Hány éves vagy, 12?
2020. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem abban a fekete szoknyában menj, ami tegnap volt rajtad. Meg mondjuk a piros felsőben, ami ott van a zöld szekrényed középső fiókjában. Erősen sminkelj, a rúzsod is legyen jó sötét. És tényleg, jó alaposan fújd be magad mindenhol parfümmel, egy centi se maradjon ki, nehogy elszökjön rólad a fullasztóan édes, tömény pacsuli szag.
2020. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne sminkelj túl sokat max egy kis szempilla spirál+púder, a ruha legyen valami visszafogott de csinos fő hogy legyen


Legyél laza, vidám de udvarias

2020. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Úgy öltözz meg úgy sminkelj ahogy neked tetszik . Egyébként 3-mas te egyébként férfi vagy?
2020. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Nem, nő vagyok.
2020. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja értem
2020. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!