Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak most? Van még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? Van még esélyem?

Figyelt kérdés
Sokat beszélgettem egy lánnyal. Kértem tőle találkozót és bele is ment. Aztán amikor küldtem magamról képet, akkor azt mondta, hogy már mégsem szeretne találkozni. Utána el tudtam nála érni azt, hogy legalább gondolja át még egyszer. Azt mondta, hogy még átgondolja. Van még esélyem így nála?

2020. jún. 15. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen képet küldtél... Ha csak egy átlagos szelfit, vagy valami hasonlót, akkor lehet még esélyed nála.
2020. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az embereknek lesz egy véleményük egy adott személyről, ha nem látják, hogy néz ki, általában pozitív


Aztán a külső sajnos (vagy nem sajnos) eléggé áttudja formálni..


De igen, képtől függ, mit küldtél neki, szerintem ha mondta, nem feltétlen gondolom, hogy akarna bármit is

2020. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy képet küldtem, amin az arcom volt látható.

A másodiktól kérdezem, hogy hogyan érted pontosan azt az utolsó mondatodat?

2020. jún. 15. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!