Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után találkoznál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után találkoznál?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után találkoznál egy internetről megismert emberrel? Mikor mernétek bevállani?

2020. júl. 12. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Én körülbelül egy hét beszélgetés után, ha tényleg szimpatikus az illető.
2020. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor úgy érzem🤷🏻‍♀️

Nem kötöm időhöz, amikor úgy gondolom, hogy ideje lenne élőben is találkozni akkor beszélek vele erről

2020. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt időhöz kötni tényleg. Ha akarsz, találkozz, ha nem, ne. Próbálj meg infót gyűjteni a srácról, hogy normális, nem az lesz, hogy durran az italba valami, aztán másnap Mexikóban ébredsz. 🤷🏻‍♂️
2020. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit fűznék hozzá, hogy előtte beszélgethettek telefonon, esetleg videóban is. Ja és forgalmas helyen találkozzatok.

De tényleg helyzetfüggő.

Sok szerencsét! 😉

2020. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Párommal mi interneten ismerkedtünk. Messengeren sima hívás meg videó. Egy hét múlva már találkoztam volna vele, csak túl nagy volt a távolság. Egy biztos szerintem is forgalmas helyen találkozzatok és mindenképp a fiú menjen el a lányhoz!
2020. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ milyen gyakran beszélgetünk az illetővel, illetve hogy mennyire találom megbízhatónak ahhoz hogy találkozzunk. Leghamarabb szerintem 2-3 hét után ha teljes mértékben megbízom benne
2020. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!