Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek? Találkoznak e vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Találkoznak e vele?

Figyelt kérdés
Meg ismertem egy lányt anotalk on és beszélgetünk és taliznank küldött magáról képet stb. Meg kérdeztem van e Fb je van e instája de azt mondta nincs (kicsit gyanús nekem ha egy iPhone 6s van) létezhet ilyen egyáltalán hogy valakinek nincs fbje. Ha budapesti lennék nem is lenne gond de kicsit odébb lakók. Nekem nagyon gyanúsnak tünik.Kérlek adjatok tanácsot 16/f
2017. aug. 2. 13:06
 1/7 DollarDog ***** válasza:
Az volt a legjobb mikor mondják hogy az ismerősöd nem is létezik / csak kitaláltad mert nincs fent facen! Pedig csak annyi hogy nem érdekli az a füriszbaak, és nem regisztrált ennyi! Attól még hogy nincs fent iganis létezik és valós személy! :D van sok ember aki nem regisztrál arra a hulladékra :D (igen és sajnos regisztráltam de nem is nagyon használom max chatelésre)
2017. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! (bocsi a helyes írás de ki javítja a telo)
2017. aug. 2. 13:13
 3/7 DollarDog ***** válasza:
De amugy deritsd ki hogy kamu e vagy sem! :D kérsz tőle egy olyan képet amin a melle... akarom mondani amin mutat egy olyan dolgot amiböl meg tudod állapittani hogy fake e vagy sem! (akár azt is kérheted hogy irja rá egy lapra a leved :D)
2017. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Király vagy köszönöm!
2017. aug. 2. 13:43
 5/7 DollarDog ***** válasza:

Bármikor segíttek ha tudok abszolút nincs mit :D

Aztán sok sikert! :D

2017. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha úgy gondolod hogy kamu akoor sokat kérdezz és utánna megint ha hazudik és kamu akkor mindig mást fog valaszolni mert nem jegyzi meg mit hazudott
2017. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Baratnomnek sincs fbje mind2en 17 evesek vagyunk. Siman lehetseges :D
2017. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!