Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha ranfira hivok egy lányt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ranfira hivok egy lányt, és kínos csönd beüt, akkor mit csináljak? Miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés

már nagyon régóta tetszik és most lett vér a pucámban hogy elhivjam valahova. 2 kérdés: hova?

És ha beüt a kínos csend mit mondjak/ mit tegyek?



2020. júl. 20. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
2020. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem segitett tul sokat, viszont sok mást megmagyarázott. Köszi
2020. júl. 20. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ebből nem túl sok minden derült ki rólad/lányról.

Nem feltétlen muszáj valami puccos etterembe hívni (lány vagyok és kiváltképp kellemetlenül fogadnam az ilyesmit). Elhivhatod sétálni, körülnézni a környéken, esetleg egy szolidabb kajaldaba. Persze mindez a lánytól is függ. Hogy milyen igényei vannak neki.

Lehetőleg olyan kérdéseket tegyél fel amikre nem 1-2 szavas választ tud adni, figyelj arra, hogy ne mindig magadról beszélj, legyél vele szemben, közvetlen és nyitott, egy-egy témába ne menjetek túlzottan mélyen bele, mert egy idő után unalmassá válhat. Ha esetleg mégis beutne a kínos csend, próbáld terelni a témát, valami olyanra amit ő is érdekesnek talál.

2020. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi. Sokat segítettél😁
2020. júl. 20. 23:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Életem első randiján egy olyan sráccal randiztam aki szintén nem volt túl jártas az ilyesmiben, ráadásul fülig szerelmesek voltunk egymásba, így zavarba is voltunk, ezért sokszor állt be kínos csend.

Eleinte kellemetlen volt, de a második beáltakor már elvicceltük, harmadszorra pedig kb 20 mp kínos csend volt és ebből már éreztük is hogy ideje új témát találni.

Így nem volt kínos inkább vicces.

Szóval szerintem nyugodtan lehet kicsit ponékodni a kínos csöndel, esetleg rögtön vághatsz is új témába.

De figyelj hogyha kezd ellaposodni a beszélgetés akkor dobj fel egy új témát.

És amit az elöttem válaszaló írt annyival egészíteném ki hogy hosszabb választ kelljen adni, ami több témát érint.

Így többet is megtudsz róla és több irányba is el tudod indítani a beszélgetést.

De szerintem ha lesz egy kis kínos csönd akkor sincs semmi, ezt valószínüleg be fogja tudni annak hogy izgulsz

Sok sikert

2020. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Semmiről, ha kínos csend van, akkor valószínűleg nem illetek össze.

Persze az elején lehet, hogy csak félénkek vagytok, nem ismertétek meg egymást eléggé, tehát érdemes lehet megtörni a jeget, de ha már 2-3szor előfordult, akkor hanyagold a leányzót.

16/F

2020. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi 5.ös. és 6.os=szintén köszi. Csak még annyi hogy még nem járunk csak úgy elhivom valahova
2020. júl. 20. 23:28
 8/9 anonim válasza:
Kérd ki a véleményét dolgokról.Olyanokról persze amire kifejtettebb választ tud adni. Mindig hozz fel valami sztorit ami eszedbe jut, de érdeklődj iránta. Kérdezz rá pl a tavaly nyári emlékeire. Kérdezd meg, hogy ő milyennek látja saját magát. Én imádnám ha lenne egy fiú aki így tudna beszélgetni velem.
2020. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gyuri1945 ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy feldobnám neki a kérdést, hogy kit gondol, a kapitalizmus kialakulásának mik voltak a mozgatórugói és mire tanította ez az emberiséget? Csak viccelek. A korábbiakban rendkívül értelmes, kifejtett és terjedelmes válaszokat kaptál, nagyon nem is tudok mit hozzáfűzni.
2020. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!