Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tetszik egy lány. Hogy beszélg...

Tetszik egy lány. Hogy beszélgessek vele/ mit csináljak?

Figyelt kérdés

Igazából van egy lány ,és pár hónapja ismerem csak.

Baráti társaságunk úgy hozza , hogy összefutunk szinte minden hétvégén. De többen vagyunk mindig , és mindig beszél valakivel.

Nem nagyon beszélünk soha semmit , de szoktunk csak értelmes dolgokról nem és keveset. Alapból is inkább csendesebb típus vagyok.

Facen is beszéltünk már 1-2 szót rendesen. De inkább csak úgy írtam rá amikor kicsit ittasabb állapotban voltam küldtem neki hülyeségeket meg beszéltem neki hülyeségeket ( kicsit vicces volt ). (Amikor nem volt ott velünk. )Ez maximum 2-3 alkalom volt. Másnap meg soha nem mertem ráírni , mert nemtudom mit írjak. Igazából nagyon tetszik nekem / bejön. Annyira szeretnék egy mélyebb , lelkizős kapcsolatot is akár kialakítani vele. Napi beszéddel és tudni mi történik vele . De nemtudom hogyan , mert egy ideje nem mertem már neki írni sem. Egyszerűen szégyellem magam , hogy élőbe sem merek közeledni hozzá és írni sem merek ezért. Önbizalmam 0. Lehet jobb lenne neten először megtalálni a közös hangot szerintem. Olyan jó lenne , ha tudná bármiben/bármikor számíthatna rám , és keresne engem/írna. Soha nem tetszett még senki se így , hogy csak látom és álmodozom róla szó szerint. Milyen jó lenne..... 24 illetve 22 évesek vagyunk. Mit csináljak ? Nektek volt már hasonló , hogy oldottátok meg?



2019. nov. 4. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak siman kezdj el vele beszelgetni facen mindenfelerol kozos pontokrol peldaul hogy a tarsasagban mi tortent vagy a bulin vagy valami viccesrol aztan tovabb gordul a beszelgetes ugyis es szerintem szemelyesen Is beszelgess, maradj ott ha massal beszel es csatlakozz be..ugy a legjobb ha tobben beszelgettek...
2019. nov. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell azonnal tolni az ismerkedő dumát. Amúgy is ismered. Kezdd inkább apró jelekkel. Szemezz vele, (de ne bámuld mereven, mert az bizarr, csak néha nézz a szemébe egy-egy halvány mosollyal), amikor összefuttok, viselkedj vele bennsőségesebben, pl. érintsd meg a vállát, ha úgy hozza a helyzet (de ne csak úgy random, hanem ha van értelme...szóval vágod xD). Nekem ilyesmik jutnak eszembe lányként. De 24 évesen ne az legyen már, hogy nem mersz flörtölni, főleg, ha egy olyan ember akarsz lenni, akire a másik számíthat, és támaszkodhat, ha kell.

Tudasd vele, hogy érdekel téged, ha te is érdekled őt, akkor viszonozni fogja a közeledést. Kivéve, ha ugyanolyan (vagy nagyobb) gátlásokkal küzd, mint te.

2019. nov. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sweet07 válasza:
Arra próbálj meg rájónni hogy mit gondol rólad/mit érez irántad. Ha ez megvan onnan már könnyebb lesz.
2020. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!