Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak h anya beszélges...

Mit csináljak h anya beszélgessen velem?

Figyelt kérdés

Mostanában alig akar beszélgetni és ha van valami téma akkor mindig az a vége h kiabál mi tévő legyek???

Előre is köszönöm a normális komoly válaszokat🙈



2017. márc. 6. 21:05
 1/5 anonim válasza:
Pacsi velem is ez van én elekezdtem ugyanazt csinálni mint ő de ezt nem ajánlom. Mond el neki mit gondolsz és azt is mond, hogy beszélgessen veled többet.
2017. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. Azóta felnőttem, és soha nem sikerült megoldani ezt a problémát. Bocsi, hogy nem tudok segíteni, de érdekelnének a válaszok, hátha valakinek sikerült már változtatnia valamit ilyen téren.
2017. márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichiáter.
2017. márc. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ :)
2017. márc. 7. 15:55
 5/5 anonim válasza:
Írj neki egy levelet. Amiben elmondod amit szeretnél, kérdezd meg miért ilyen veled mert te szereted. Ha ezek után is olyan marad akkor nagy gond van nála...
2017. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!