Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy egeszjo kulsovel es egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egeszjo kulsovel es egy jo nyitassal mennyi esely van arra hogy egy falu tancesten megismert lanyt meg az este megfektessek?

Figyelt kérdés

Ez igy biztos eleg tahonak tunikxd


Na szoval 16 eves fiu vagyok.

Van egy hazunk egy falun, ahol este lesz valami tancest vagymi


Senkit nem ismerek a falubol aki menne erre a dologra, nem vagyok itt sokat, igy nem is baratkozom, ezert egyedul elmegyek, es hathaxd


Valaki tudja hogy megy ez egy ilyen 1-2 ezres falu tancestjen?



2020. júl. 30. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak tahónak tűnik, de eléggé az isxd
2020. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a személyes rész:

Ez így elég tahó és téged minősít

Nem szoktam negatív válaszokat írni, de te akkor valami nagyon menő fuckboy lehetsz.


A válasz rész:

Biztos, hogy bőven akad faluhelyen sok 3.14csa akinek az iq szintje a magassága, kilóméterben mérve. Itt is rengeteg van, főleg roma származásuak. Csak annyit még, hogy védekezzetek! Egyik ismerősöm 17 évesen lett apuka, mert ő "még időben kihúzta".

2020. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Látom azért vidéken is ugyanaz megy mint mindenhol máshol. A 10-en 20-on éves kis kanos hülyegyerekek megugranának mindent ami mozog.

Ikszdé b+....

2020. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább maradj ottan, azt hegyezd egyedül a kiscerkádat, azzal nem ártasz senkinek.


Amúgy kérdezd meg a szüleidet, biztos büszkék lesznek, hogy a fiúkat így sikerült felnevelniük.

2020. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Azért 3-mas ez nem igaz, én vagyok az 1-es válaszoló és nem másznék meg bármilyen ellenkező nemű dolgot, nyílván csak ha járok az illetővel és kiépítek vele egy érzelmi kapcsolatot.

19/F

2020. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gondolom már megvolt, de azért leírom. Én is paráztam ezen nagyon sokat, de aztán rájöttem h semmi értelme. Vedd a bátorságot, menj oda és ennyi. Ha táncolni akarsz kérd fel, vagy csak egyszerűen kerülj vele szembe "véletlen" és táncolj vele. Nekem ez már többször is bevált, bár inkább csak szórakozóhelyen. Ha odamentél de elutasít nem te vagy a hibás, inkább menj a következőhöz, semmi vesztenivalo nincs. Ha dumálni akarsz még könnyebb, konkrétan bármi bevállhat, nem kell olyan kreatívnak lenni, és inkább csak úgy random menj oda
2020. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!