Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ősi-ben vannak normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ősi-ben vannak normális lányok, akik normális párkapcsolatot szeretnének?

Figyelt kérdés
A kérdés, nem ismerkedési célból van kiírva. Hanem, hogy megtudjam, hogy van e még minimális esély, hogy nézi e onnan valaki ezt az oldalt, és párkapcsolatot szeretne. Mert nekem is ez a szándékom, nem fogom felfedni magam, hogy ki is vagyok. 16 éves vagyok, ennyit mondhatok. (Nem muszály válaszolni, csak azt szeretném, hogy ha a kérdés, nem ide való, akkor kérem. Privátba figyelmeztessenek a moderátorok, vagy az alap figyelmeztetéssel, és akkor többször nem írok ki hasonló kérdést)

2018. jan. 22. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mé nem várpalota akkor mán?
2018. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akár az is, csak én Ősi-ben élek. Várpalotába járok iskolába. Szóval, az ott lévők is írhatnak.
2018. jan. 22. 17:30
 3/11 A kérdező kommentje:
Nézd, nem iróniát kértem, hanem válaszokat azoktól, akik ott vannak, és várnak egy normális párkapcsolatra... Köszönöm! Jöhetnek még válaszok. De nem ilyenek
2018. jan. 22. 18:32
 4/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszom egy válaszolónak szól, senki ne vegye magára, valószínű, hogy a válaszát már eltörölték, köszönet :)
2018. jan. 22. 20:06
 5/11 anonim ***** válasza:
A gyk nem társkereső oldal, nem tudtad?
2018. jan. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
"A kérdés, nem ismerkedési célból van kiírva" Kedves barátom, ha egy kicsit elolvasnád a kérdést. Kérem szépen! Nem szeretem az ilyet...
2018. jan. 23. 16:26
 7/11 A kérdező kommentje:
Szóval, figyeljetek, annyit kérek, hogy őszintén. "Igen, én várpalotába, vagy ősi-ben élek, és normális kapcsolatot szeretnék", életkor-t nem kell, ha nem akartok írni, és megígérem, hogy nem küldök privátot. Mert nem itt akarok ismerkedni, hanem a valóságban.
2018. jan. 23. 16:31
 8/11 anonim válasza:
Hova jársz iskolába? Én is palotai vagyok :D
2018. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kicsit régi kérdés, de igen, és palotai vagyok ^^
2018. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Helló,van Ősiben egy Blanka nevezetű leány,18 éves és szingli. Ha kell infó róla,írj privibe.
2019. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!