Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nektek fontos a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek fontos a fiú életkora, jó ötlet ez?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és fiú. Szóval, van egy nagyon aranyos, és ártatlan tekintetű lány, észrevettem, egyből megfogott, jövőhéten csütörtökön tervezek odamenni hozzá (Félénk vagyok) De megteszem. És nemtudom hány éves, nekem nem számítana igazából, tőlem 20 éves is lehet, de akkoris megfogott benne valami. Az ismerkedést úgy tervezem, hogy az életkor-t nem hozom szóba. Ennyi lenne a kérdés.

2018. jan. 14. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyelőre jó lesz szerintem.
2018. jan. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. jan. 14. 10:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek mindenképpen jó, de ha szóba kerül a kor, semmiképp se hazudj.


Én például 19, közel 20 évesen nem jönnék össze 16 évessel, nem is feltétlen azért mert gyerekesnek tartom, hanem mert pont egy olyan váltás két felén vagyunk, ami miatt még olyan 4 évig semerre nem haladna a kapcsolatunk. Én külön élek, egyetemre járok, mellette munkát keresek. A barátommal (ő is fiatalabb mint én, de már 18 elmúlt) jövő szeptemberben fogunk összeköltözni. Kb 3 év múlva már önfenntartó szeretnék lenni. Te tizedikes lehetsz nagyjából. Érettségiig gondolom nem fogsz nagyon elköltözni otthonról, és úgy általában mindenben sokkal kevésbé vagy független. Ami nem baj, 16 évesen én sem voltam az. De kettőnk kapcsolata a következő 3 évben stagnálna, nekem kevés lenne egy idő után a randizgatás és a szombatonként együttalvás, te viszont nyilván nem tudsz majd olyan szinten partner lenni, ahogy én azt szeretném.

2018. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, hát hazudni nem fogok. Őszinte leszek, most is, szoktam hazudni, de csak olyanok elött, akik ártani akarnak nekem.
2018. jan. 14. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van, egy próbát megér. Ha értelmes a lány nem fog csak a korod miatt szimplán elüldözni.
2018. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ tőletek, mindenkinek ment a zöld kéz és a hálás köszönet :)
2018. jan. 14. 22:37
 7/7 A kérdező kommentje:
És, hozzáteszem, ha nektek is kellene tanács, vagy valami segítség, csak nyugodtan írjatok egy privátot, és meglátom mit tehetek :)
2018. jan. 14. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!