Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ismerkednétek ilyen sráccal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már előre megszeretném köszönni hogy elolvasod az irományom. :D

Akkor kezdeném is a céljaimmal.Testépítő versenyző szeretnék lenni pár év múlva.Emellett személyiedző suliba járok.Szóval minden erőmet a sportba teszem.


Magamról:Egyértelműen imádok sportolni.Bármiről legyen szó.(Majdnem mindig pörgök. :D) Pihenésképp általában angolul olvasok, szeretnék megtanulni anyanyelvi szinten angolul.(Nem írok ilyen alap dolgokat hogy "szeretek sorozatot nézni,játszani" vagy hasonló.Mert ezeket szerintem mindenki csinálja..) Szeretek főzni.Régebben szakács akartam lenni. :P Nem cigizek, és nem igazán járok bulikba.(Sajnos nem fér bele ebbe az életmódba.) Szeretem ha az emberek emberként viselkednek.Ez miben merül ki? Annyiban igazából hogy szemkontaktust tartunk.:)Élőben szeretek ismerkedni, szeretem látni a lányok reakcióit.:D Barátaim még nincsenek, költözés miatt.De amikor voltak szerettem velük lenni.Magyarán társasági ember vagyok.De szeretek egyedül is lenni. :D Most hogy újraolvastam elég kesze-kusza az egész de szerintem érthető.Elég nehéz volt így is megfogalmaznom.:D


Külsőleg: 176cm vagyok körülbelül, barna/zöld szemem(Ha ideges vagyok barna lesz a szemem színe.. :D) Súlyt nem tudom írjak-e, lányoknak nem tudom számít-e szóval kihagyom. Testalkatom sportos(ha szükséges a véleményedhez privátban küldhetek képet.) Öltözködésem nem kiemelkedő szerintem. Nem járok 100k-s pólóban vagy 50k-s cipőben.Szeretem az egyszerű ruhákat mondjuk egy fekete szűkített szárú farmer, fehér cipő,fehér póló és egy denim jacket.Ez az egyik ruhaszettem pl. :D A hajam színe sötétbarna(Feketének látszik normál fénynél.)


Biztos lenne még mit írnom de hirtelen ennyi jutott eszembe.Elég nehéz ez a leírom magam dolog.D:


2020. aug. 9. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Yes, én ismerkednék, mert amit leírtál az mind nagyon klassz

Amúgy hány éves vagy?

2020. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2020. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oh tényleg a kor kimaradt.. :D 16
2020. aug. 9. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen, bár ez nálam kortól függ 😅
2020. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Mekkora akarsz lenni?

A testepitok nekem absz nem jönnek be. Nagy darabok

2020. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Men's Physique-ben fogok versenyezni. Nem szeparált a lábam sajnos testépítő kategóriában labdába se rugnék. :/ Keress rá a "Men's Physique"-re kb akkora. :)
2020. aug. 9. 21:29
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem amit leírtál, az pozitív, szóval igen
2020. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
66%
Én ugyan nem lány vagyok, de ugyanilyen terveim vannak, és nagyon érdekel a testépítés, szóval ha gondolod, dobj privátot és tárgyalunk🙏🏻
2020. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
#8 h0.mø
2020. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!