Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti szívesen ismerkednétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szívesen ismerkednétek ilyen sráccal? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Külső:

17 éves vagyok.

169 cm 83 kg (fogyókúrázok tehát ez megy lefelé szép lassan)

Barna szemem van és sötétbarna hajam.

De ha valaki szeretne képet a vélemény alkotáshoz annak küldök privátban.


Belső:

Nem vagyok nagy társasági ember, inkább szeretek csak az általam kedvelt emberek társaságában lenni.

Szeretek sétálni, és közben fotózni lehetőleg a barátaimmal teszem ezt is.

Imádok filmeket és sorozatokat nézni meg olvasni, a zene meg nélkülözhetetlen.

Írni is szeretek, mondjuk még csak a szárnyaim próbálgatom ebben de majd szeretnék vele komolyabban is foglalkozni a jövőben.

Érdekel a természet feletti, illetve a mítoszok és legendák, mondhatni hogy rajongok érte, bár sokan dilisnek tartanak miatta......


Na de hogy ne csak "fényezzem" magam:

Elég rossz tanuló vagyok(mostmár)nem azért mert buta,lettem vagy ilyesmi, hanem egyszerűen csak el lustultam, és mert az iskolai közösség egy nagy nulla a tanárok és a diákok részéről is. Emiatt nem érzem magam jól az iskolában, ezt persze hangoztatom is mert elég nagy szám van sokszor, úgyhogy, nem vagyok valami fegyelmezett ember akárhogy is nézzük a dolgot.....


Emellett nyolcadikos nyaramtól fogva, egészen az idei Október végéig züllöttem, de úgy rendesen, minden ami kell az agysejtek rombolásához (mintha olyan sok lenne... ha ha ha) Alkohol...stb

És tudom hogy most jön az hogy "17 évesen sok okod lehet rá... bla....bla...bla...."

De nem fogok hazudozni, csak hogy jó színben tűnjek fel.

Tényleg nem volt rá okom, csak tetszett, imádtam, igen. De nem volt ez egy olyan jó ötlet,mondjuk rossz sem mert tapasztalatokat nyertem bőven ha mást nem is. De rájöttem hogy csak a pénzem pazarlom. Amiből nincs sok. Meg aztán, addig volt jó amíg hatottak a dolgok, amikor kiment, ugyanoda kerültem vissza, semmi nem változott, csak volt pár jó napom, igaz hogy jópár, de amint mondtam, nem volt túl költség hatékony megoldás....Szóval "leálltam".



És most meg itt vagyok, koptatom az ujjam a billentyűzeten, tudván hogy tök fölösleges és csak ki nevettetem magam, de jól esik úgyhogy miért ne, nincs mit veszíteni.

Próbálgatok valamiféle jövőképet építeni, ami abból áll hogy kaptam egy kinti viszonylatban is normálisan fizető álláslehetőséget Angliában és jövőre az iskola elvégzése után oda megyek majd dolgozni, vagy itthon maradok és a szak munkás képző után érettségi utána pedig média szak és fotósként, újságíró ként vagy operatőrként dolgoznék (Na ezt imádnám)....

Szereznék magamnak párt stb,a szokásos happy end....


Hát ja, most ennyire futotta, mindenkinek boldog új évet így előre is.



2016. dec. 30. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Küldheted a képet.
2016. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Uhh erdekesnek tartalak :)
2016. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát,izé.....köszi :D
2016. dec. 30. 22:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Küldj képet és priváltba írok véleményt 16L
2016. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia! Elküldöd a képet? :)

17/l

2016. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem is jöhet :)

17/L

2016. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bocsi de nagyon nem vagy az esetem.

Elit suliba jarok, szeretek sportolni, amit csinaltal kifejezetten ellenzem.

Egy kozos pontunk nincs :)

2016. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Úgy vélem félre értettél kedves hetedik válaszoló, én nem szeretnék senkivel ismerkedni itt, csak kíváncsi voltam hogy a való életben adnának e az ellenkező nem képviselői esélyt egy ilyen embernek mint én.

De persze válaszoltál, úgyhogy ettől függetlenül köszönöm a válaszodat.

2016. dec. 30. 22:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Fogjuk rá, hogy szimpi vagy. A lustaság plusz pia dologgal kicsit elrontottad, de még így is inkább az igen felé hajlok. És jöhet nekem is az a kép! :) 18/l
2016. dec. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Küldesz nekem is képet? 17/L
2016. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!