Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Így megéri ismerkednem ezzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így megéri ismerkednem ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú, bár elég régen találkoztam vele. Élőben is nagyon szimpatikus volt, többször rám mosolygott és beszéltünk is. Az utóbbi időben találtam őt meg. Legszívesebben megírnám neki, hogy mennyire tetszik meg hogy ismerkedjünk. De nagyon félénk és szégyenlős vagyok, úgy érzem, az nyomulósnak tűnne és nem tetszene neki, hogy lányként így kajtatok utána, bár ezt nem tudom, csak sejtem. Másik hátráltató dolog, hogy külföldön tanul, de információim szerint suli után haza szeretne költözni. Így megérné ismerkednem vele? Hogyan kezdjem? Egyelőre csak lájkok vannak, ami nem sok :/


18/L


2018. nov. 13. 20:09
 1/1 anonim válasza:
2018. nov. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!